Ispanijoje - trečioji "Valencia" pergalė iš eilės © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos pirmenybėse buvo žaidžiamos šešerios XII turo rungtynės.

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo "Valencia" ekipa, kuri šįsyk namuose rezultatu 3-1 įveikė "Zaragoza". Šeimininkai pirmąjį įvartį pelnė 18-ąją minutę - Mata palikęs už savo nugaros svečių ekipos gynėjus, užtikrintai nuginklavo vartininką.

40-ąją minutę šeimininkai pirmavo jau 2-0, kai smūgiu iš maždaug 6 metrų pasižymėjo puolėjas Davidas Villa. Vos po dviejų minučių rezultatas tapo jau 3-0, kai D.Villos perdavimu pasinaudojo Pablo Hernandezas.

"Zaragoza" klubo futbolininkams rezultatą pavyko sušvelninti 65-ąją minutę, kai pirmasis prie vartininko Cesaro atmušto kamuolio suskubo Aguilaras.

Svečiai 86-ąją minutę dar sugebėjo pelnyti įvartį, pasižymėjo Ewerthonas, tačiau jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Finalinis mačo teisėjo švilpukas paskelbė pelnytą "Valencia" ekipos pergalę.

"Almeria" 2 - 0 Pamplonos "Osasuna"
1' [1 - 0] Jose Josetxo (į savus vartus)
89' [2 - 0] Kalu Uche

Santandero "Racing" 0 - 2 Bilbao "Athletic"
31' [0 - 1] Carlos Gurpegi
75' [0 - 2] Andoni Iraola

Chichono "Sporting" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"
3' [1 - 0] Mate Bilic

"Valladolid" 0 - 0 "Xerez"

90' iš aikštės pašalintas David Prieto ("Xerez")

"Valencia" 3 - 1 "Zaragoza"
17' [1 - 0] Juan Manuel Mata
40' [2 - 0] David Villa
42' [3 - 0] Pablo Hernandez
65' [3 - 1] Abel Enrique Tapias Aguilar

"Sevilla" 3 - 2 "Villarreal
9' [1 - 0] Luis Fabiano
29' [1 - 1] Robert Pires
59' [1 - 2] David Fuster Torrijos
61' [2 - 2] Luis Fabiano
66' [3 - 2] Frederic Kanoute