12 turas: "Werder" ir "Hamburg" prarado taškus © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo žaidžiamos trejos paskutinės Vokietijos "Bundesliga" čempionato XII turo rungtynės.

Svarbius taškus prarado antroje vietoje žygiuojanti Bremeno "Werder" ekipa, namuose rezultatu 1-1 sužaidusi su Dortmundo "Borussia".

Nors šeimininkai pirmavo po 36-ąją minutę pelnyto Mesuto Ozilo įvarčio, tačiau antrojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Lucasas Barriosas.

Pergalės šiame ture taip pat neiškovojo trečioje vietoje esantis "Hamburg" klubas, išvykoje 2-2 sužaidęs su "Hannover". Svečiai pirmavo iki pat 88 minutės, bet tada rezultatą išlygino Jiri Stajneris.

Tragiškai sezonas ir toliau klostosi Berlyno "Hertha" ekipai, kuri mačą namuose prieš "Koln" pralaimėjo 0-1. Vienintelį įvartį rungtynėse pelnė Milivoje Novakovičius.

Bremeno "Werder" 1 - 1 Dortmundo "Borussia"
36' [1 - 0] Mesut Ozil
54' [1 - 1] Lucas Barrios

"Hannover" 2 - 2 "Hamburg"
15' [0 - 1] Marcell Jansen
29' [1 - 1] Didier Konan Ya
44' [1 - 2] Eljero Elia
88' [2 - 2] Jiri Stajner

Berlyno "Hertha" 0 - 1 "Koln"
79' [0 - 1] Milivoje Novakovic