12 turas: fantastiškas trileris Lione © Eurofootball.lt
Prancūzijoje savaitgalį vyko "Ligue 1" čempionato XII turo susitikimai.

Neįtikėtinas trileris vyko Lione, kur "Lyon" ekipa net 5-5 sužaidė su "Marseille" ekipa. Šeimininkai pirmavo po 3-ąją minutę pelnyto Pjaničiaus įvarčio, bet netrukus rezultatą po kampinio išlygino Diawara.

Tačiau dar po trijų minčių "Lyon", dėka Govou įvarčio, vėl buvo priekyje. Bet dar nesibaigus pirmajam kėliniui Cheyrou smūgiu iš maždaug 25 metrų rezultatą vėl išlygino.

Antrasis kėlinys prasidėjo jau kur kas sėkmingiau svečiams, mat Niango perdavimu pasinaudojo Kone bei išvedė svečius į priekį. O 79-ąją minutę Brandao smūgis padidino persvarą iki 4-2.

Tačiau tai dar nebuvo pabaiga - per tris minutes Lisandro Lopezas sugebėjo du sykius pelnyti įvartį ir rezultatas tapo lygus. Maža to, greitos kontraatakos metu, puolėjas surado Bastosą, kuris smeigė penktąjį 'Lyon" įvartį.

Vis dėlto ir tada tai nebuvo pabaiga, mat jau per teisėjo pridėtą laiką kilus sumaisčiai "Lyon" baudos aikštelėje, kamuolį į savus vartus įsimušė Crisas. Neįtikėtinas mačas baigėsi lygiosiomis 5-5.

Pergalę namuose iškovojo "Lille" ekipa, kuri rezultatu 2-0 palaužė čempiono titulą ginančius "Bordeaux" futbolininkus. Šeimininkai persvarą susikrovė antrajame kėlinyje, kai įvarčius pelnė Cabaye ir Balmontas.

Puikią pergalę taip pat namuose iškovojo "Toulouse", 3-0 įveikusi "Rennes." Tuo tarpu ir toliau banguotai rungtyniauja PSG klubas, šiame ture namuose 0-1 pralaimėjęs "Nice" ekipai.

Nors Paryžiaus ekipa turėjo kontrolę bemaž visų rungtynių metu, bet tikslus Loic Remy smūgis galva 88-ąją minutę atnešė pergalę svečiams.

Visi rezultatai:

"Lyon" 5 - 5 "Marseille"
3' [1 - 0] Miralem Pjanic
12' [1 - 1] Souleymane Diawara
15' [2 - 1] Sidney Govou
44' [2 - 2] Benoit Cheyrou
47' [2 - 3] Bakary Kone
79' [2 - 4] Brandao
81' [3 - 4] Lisandro Lopez
83' [4 - 4] Lisandro Lopez (iš 11 metrų baudinio)
90' [5 - 4] Michel Bastos
90' [5 - 5] Chris (į savus vartus)

„Lorient“ 5 - 0 „Boulogne“
33' [1 - 0] Kevin Gameiro
45' [2 - 0] Marama Vahirua
49' [3 - 0] Kevin Gameiro
58' [4 - 0] Marama Vahirua
90' [5 - 0] Morgan Amalfitano

„Le Mans“ 0 - 1 „Auxerre“
51' [0 - 1] Andrade (į savus vartus)

"Monaco" 0 - 0 "Grenoble"

"Nancy" 0 - 1 "St.Etienne"
71' [0 - 1] Dimitri Payet

„PSG“ 0 - 1 "Nice"
88' [0 - 1] Loic Remy

„Valenciennes “1 - 1 „Montpellier“
2' [0 - 1] Victor Hugo Montano
51' [1 - 1] Carlos Sanchez

88' iš aikštės išvytas Emir Spahic („Montpellier“)

„Sochaux“ 1 - 2 "Lens"
38' [0 - 1] Romain Sartre
86' [0 - 2] Razak Boukari
90' [1 - 2] Sloanvat

"Lille" 2 - 0 "Bordeux"
68' [1 - 0] Yohan Cabaye
87' [2 - 0] Florent Balmont

"Toulouse" 3 - 2 "Rennes"
31' [1 - 0] Moussa Sissoko
43' [1 - 1] Asamoah Gyan
59' [2 - 1] Daniel Omoya Braaten
61' [3 - 1] André-Pierre Gignac
84' [3 - 2] Kader Mangane