Anglijos čempionus palaužė Terry įvartis © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos čempionate sužaistos ketverios XII turo rungtynės.

Penkių taškų pranašumą prieš artimiausius persekiotojus įgijo lyderis Londono "Chelsea", savo aikštėje minimaliu rezultatu 1-0 įveikęs čempiono titulą ginantį "Man Utd" klubą.

Nors svečiai nemažą rungtynių dalį turėjo žaidybinį pranašumą, vienintelis Johno Terry įvartis 76 minutę galva po baudos smūgio lėmė dešimtąją Carlo Ancelotti auklėtinių pergalę sezone.

Pirmąją progą pasižymėti šiame mače sužaidus vos kelias minutes turėjo Londono ekipos gynėjas Branislavas Ivanovičius, o netrukus kitoje aikštės pusėje arbitras atmetė Antonio Valencia reikalavimus skirti 11 metrų baudinį.

"Man Utd" vartininkas Edwinas van der Saras atrėmė pavojingą suktą Nicolaso Anelka smūgį, tačiau nors mačas vyko nuo vartų iki vartų, progas komandoms kurti sekėsi sunkiai.

Retą galimybę vėjais paleido greta virpsto kamuolį 67 minutę pasiuntęs Wayne'as Rooney, o netrukus "Man Utd" gavo smūgį, po kurio nebeatsitiesė - Terry suteiktą pranašumą "Chelsea" išsaugojo iki dvikovos pabaigos.

"Hull" 2 - 1 "Stoke"
29' [0 - 1] Matthew Etherington
62' [1 - 1] Seyi George Olofinjana
90' [2 - 1] Jan Vennegoor of hesselink

87' iš aikštės pašalintas Abdoulaye Diagne-Faye ("Stoke")

"Wigan" 1 - 1 Londono "Fulham"
13' [1 - 0] Emmerson Boyce
39' [1 - 1] Clint Dempsey (iš 11 metrų baudinio)

Londono "West Ham" 1 - 2 Liverpulio "Everton"
27' [0 - 1] Louis Saha
64' [0 - 2] Dan Gosling
65' [1 - 2] Tonny Hibbert (į savus vartus)

Londono "Chelsea" 1 - 0 "Man Utd"
76' [1 - 0] John Terry