Italijoje Stankevičius pašalintas iš aikštės (VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos septynerios XII turo rungtynės.

Lygiosiomis namie tenkinosi čempionato lyderis ir favoritas Milano "Inter" klubas, sužaidęs taikiai 1-1 su buksuojančia "Roma".

Svečiai netgi pirmavo po to, kai sužaidus 13 minučių kamuolį į tinklą galva pasiuntė puolėjas Mirko Vučiničius, bet antrojo kėlinio pradžioje pusiausvyrą po Javiero Zanetti perdavimo atstatė kamerūnietis Samuelis Eto'o.

Į penktą vietą turnyrinėje lentelėje nukrito Genujos "Sampdoria" su Mariumi Stankevičiumi, išvykoje 0-2 nusileidusi "Cagliari".

Dvikovos pradžioje progų turėjo abi ekipos, tačiau pagrindiniu kėlinio 'herojomi' tapo būtent Lietuvos rinktinės gynėjas Stankevičius - po aštraus perdavimo futbolininkas pargriovė varžovų puolėją Jeda ir už paskutinės vilties pražangą gerokai už baudos aikštelės ribų prieš save išvydo raudoną kortelę.

Nors mažumoje likusi Genujos komanda atsilaikė beveik visą antrąjį kėlinį, "Cagliari" galiausiai pasiekė savo - iš pradžių, 86 minutę, galva įvartį įmušė Daniele Conti, o dar po kelių minučių persvarą padvigubino Alessandro Matri.

Vaizdai iš "Cagliari" - "Sampdoria" rungtynių, taip pat Stankevičiaus pašalinimas iš aikštės:

"Bari" 1 - 0 "Livorno"
5' [1 - 0] Riccardo Allegretti

"Bologna" 3 - 1 "Palermo"
42' [1 - 0] Marcelo Zalayeta
45' [1 - 1] Simon Kjaer
49' [2 - 1] Marcelo Zalayeta
90' [3 - 1] Marco Di Vaio

"Cagliari" 2 - 0 Genujos "Sampdoria"
85' [1 - 0] Daniele Conti
89' [2 - 0] Alessandro Matri

42' Marius Stankevičius ("Sampdoria") pašalintas iš aikštės

"Genoa" 4 - 2 "Siena"
2' [1 - 0] Hernan Crespo
18' [2 - 0] Hernan Crespo
35' [3 - 0] Raffaele Palladino
80' [3 - 1] Michele Paolucci
82' [3 - 2] Massimo Maccarone
90' [4 - 2] Sergio Floccari

Romos "Lazio" 1 - 2 "Milan"
21' [0 - 1] Emiliano Thiago
35' [0 - 2] Alexandre Pato
64' [1 - 2] Emiliano Thiago (į savus vartus)

"Parma" 2 - 0 Veronos "Chievo"
41' [1 - 0] Cristian Zaccardo
72' [2 - 0] Davide Lazanfame

"Udinese" 0 - 1 "Fiorentina"
84' [0 - 1] Juan Vargas

Milano "Inter" 1 - 1 "Roma"
13' [0 - 1] Mirko Vucinic
48' [1 - 1] Samuel Eto'o