Rezultatyviame mače "Juventus" palaužė "Atalanta" © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos XII turo rungtynės.

Atsilikimą nuo lyderio Milano "Inter" iki keturių taškų sumažino Turino "Juventus" klubas, išvykoje vykusiame rezultatyviame mače 5-2 palaužęs Bergamo "Atalanta".

Du Mauro Camoranesi įvarčiai pirmojo kėlinio pabaigoje leido Turino ekipai ramiau atsikvėpti, nors net trys svečių tikslūs smūgiai nebuvo įskaityti arbitrui užfiksavus taisyklių pažeidimus.

Po pertraukos Jaime Valdesas sušvelnino skirtumą, o į "Juventus" saugo Felipe Melo įvartį dar kartą atgaivindamas viltį atsakė Fabio Ceravolo.

Bet dvikovos pabaigoje Diego ir Davidas Trezeguet įtvirtino pranašumą, leidusį Ciro Ferraros auklėtiniams išsivežti tris taškus.

Kitoje dvikovoje "Napoli" ir "Catania" sužaidė be įvarčių 0-0.

Priešpaskutinėje pozicijoje žengiantys "Catania" futbolininkai turėjo ne vieną progą, tačiau nei Takayuki Morimoto, nei Cristianas Llama įvarčio pelnyti nesugebėjo.

Bergamo "Atalanta" 2 - 5 Turino "Juventus"
36' [0 - 1] Mauro Camaronesi
37' [0 - 2] Mauro Camoranesi
51' [1 - 2] Jaime Andres Valdes
55' [1 - 3] Felipe Melo
71' [2 - 3] Fabio Ceravolo
84' [2 - 4] Diego
87' [2 - 5] David Trezeguet

"Catania" 0 - 0 "Napoli"