Anglijoje - triuškinama "Aston Villa" ekipos pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje vyko penkerios XII turo rungtynės.

Triuškinamą pergalę namuose iškovojo Birmingemo "Aston Villa", rezultatu 5-1 įveikusi "Bolton" klubą. Šeimininkai pirmąjį įvartį pelnė 5-ąją minutę, kai pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubo Ashley Youngas.

Kėlinio pabaigoje "Aston Villa" pasižymėjo dar kartą, kai Johno Carew perdavimu pasinaudojo puolėjas Gabrielis Agbonlahoras. Tačiau dar nesibaigus pirmajam kėliniui svečių puolėjas Johanas Elmanderis rezultatą sušvelnino.

53-ąją minutę rezultatas jau tapo 3-1 - įvartį pelnė J.Carew. 70-ąją minutę į svečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, mat J.Carew baudos aikštelėje neleistinai pargriovė Daviesas.

Prie atžymo stojęs Jamesas Milneris nesugebėjo įveikti "Bolton" vartininko, bet prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubo G.Agbonlahoras, tačiau jo smūgis pataikė į virpstą. Vis dėlto "Bolton" nesugebėjo apsiginti iki galo, mat sumaištimi pasinaudojęs J.Milneris ištaisė savo klaidą bei pelnė įvartį.

Tai dar nebuvo pabaiga, nes po keturių minučių gynėjas Carlosas Cuellaris sulaukė tikslaus J.Milnerio perdavimo iš krašto ir taip galutinai užtvirtino "Aston Villa" ekipos pergalę.

Birmingemo „Aston Villa“ 5 - 1 „Bolton“
5' [1 - 0] Asgley Young
43' [2 - 0] Gabriel Agbonlahor
45' [2 - 1] Johan Elmander
53' [3 - 1] John Carew
72' [4 - 1] James Milner
76' [5 - 1] Carlos Cuellar

71' James Milner („Aston Villa“) nerealizavo 11 metrų baudinio

"Man City" 3 - 3 „Burnley“
19' [0 - 1] Graham Alexander (iš 11 metrų baudinio)
32' [0 - 2] Steveb Fletcher
43' [1 - 2] Shaun Wright Phillips
55' [2 - 2] Kolo Toure
58' [3 - 2] Craig Bellamy
87' [3 - 3] Kevin McDonald

Londono "Tottenham" 2 - 0 „Sunderland“
12' [1 - 0] Robbie Keane
68' [2 - 0] Tom Huddlestone

53' Darren Bent („Sunderland“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Blackburn“ 3 - 1 „Portsmouth“
15' [0 - 1] Jamie O'Hara
53' [1 - 1] Jason Roberts
73' [2 - 1] Ryan Nelsen
86' [3 - 1] Jason Roberts

"Wolves" 1 - 4 Londono "Arsenal"
28' [0 - 1] Ronald Zubar (į savus vartus)
35' [0 - 2] Jody Craddock (į savus vartus)
45' [0 - 3] Cesc Fabregas
66' [0 - 4] Andrey Arhavin
90' [1 - 4] Jody Craddock