12 turas: "Bayern" namuose neįveikė "Schalke" © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate šeštadienį vyko dar penkerios XII turo rungtynės.

Pergalės namuose neiškovojo Miuncheno "Bayern" klubas, lygiosiomis 1-1 sužaidęs su Gelzenkircheno "Schalke" ekipa. Šeimininkai į priekį išsiveržė, kai 31-ąją minutę įvartį pelnė gynėjas Danielis van Buytenas.

Tačiau dar nesibaigus pirmajam kėliniui svečių futbolininkas Joelas Matipas smūgiu galva rezultatą išlygino.

Pergalę svečiuose išplėšė šalies čempionas "Wolfsburg", rezultatu 2-1 įveikęs "Hoffenheim". Svečiams pergalę atnešė tikslūs Misimovičiaus ir Grafite smūgiai antrojo kėlinio pradžioje.

Savo varžovus taip pat įveikė "Freiburg" ir "Mainz" klubi, o rungtynės tarp "Gladbach" bei "Stuttgart" baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Miuncheno "Bayern" 1 - 1 Gelzenkircheno "Schalke"
31' [1 - 0] Daniel van Buyten
43' [1 - 1] Joel Matip

"Hoffenheim" 1 - 2 "Wolfsburg"
23' [1 - 0] Vedad Ibisevic
52' [1 - 1] Zvjezdan Misimovic
57' [1 - 2] Grafite

"Gladbach" 0 - 0 "Stuttgart"

"Bochum" 1 - 2 "Freiburg"
23' [0 - 1] Heiko Butscher
65' [1 - 1] Diego Klimowicz
90' [1 - 2] Stefan Reisinger

"Mainz" 1 - 0 "Nurnberg"
38' [1 - 0] Elkin Soto