Ispanijoje - pirmasis "Real" klubo pralaimėjimas © Eurofootball.lt
Ispanijos čempionate sekmadienį buvo žaidžiamos septynerios VI turo rungtynės.

Itin intrigavusią kovą Sevilijoje, tarp vietos "Sevilla" bei Madrido "Real" klubų, rezultatu 2-1 laimėjo šeimininkai.

"Sevilla" aktyviai pradėjo rungtynes. Pavojingai į "Real" ekipos vartus smūgiavo Jesusas Navasas bei Konko, tačiau žaidėjams pasižymėti įvarčiais nepavyko.

Kiek vėliau Ikero Casillaso budrumą patikrino ir Lusas Fabiano. Galiausiai savo tikslą "Sevilla" pasiekė 33 minutę - smūgiuotą kamuolį į baudos aikštelę turėjęs išmušti Marcelo to nepadarė, tad tuo puikiai pasinaudojo Jesusas Navasas, galva nuginklavęs svečių vartininką.

Kėlinio pabaigoje šansą turėjo ir L.Fabiano, bet jo smūgis po J.Navaso perdavimo praskriejo šalia vartų. Kiek vėliau progą turėjo ir Renato, bet I.Casillasas fantastiškai išgelbėjo savo komandą.

Prasidėjus antrajam kėliniui vėl stebuklus išdarinėjo svečių vartininkas - Simone Perotti smūgiavo vos iš kelių metrų, bet I.Casillasas sugebėjo kažkaip atmušti kamuolį.

Neįmuši tu, įmuša tau. Ši nerašyta futbolo taisyklė pasitvirtino vos po kelių minučių - Pepe smūgiu galva išlygino mačo rezultatą.

57-ąją minutę šansą išvesti svečius į priekį turėjo Diarra, tačiau saugo smūgis galva po kampinio buvo kiek netikslus.

Tačiau įvartį vis dėlto pelnė "Sevilla" - 66-ąją minutę niekieno neprižiūrimas Renato, pasižymėjo vos iš kelių metrų smūgiuodamas galva.

Svečiai bandė lyginti rezultatą, tuo tarpu "Sevilla" norėjo kuo greičiau įmušti trečiąjį įvartį bei taip galutinai įtvirtinti pergalę. Pačioje mačo pabaigoje gerą progą dar turėjo Sergio Ramosas, bet gynėjo smūgis buvo netikslus.

Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė pirmąjį šį sezoną "Real" klubo pralaimėjimą.

"Sevilla" 2 - 1 Madrido "Real"
33' [1 - 0] Jesus Navas
48' [1 - 1] Pepe
66' [2 - 1] Renato

Madrido "Getafe" 2 - 1 Pamplonos "Osasuna"
55' [1 - 0] Daniel Cata Diaz
62' [1 - 1] Carlos Reina Aranda
76' [2 - 1] Leon

Chichono "Sporting" 4 - 1 "Mallorca"
12' [0 - 1] Jose Luis Soler Marti
58' [1 - 1] Luis Moran
64' [2 - 1] Angel De Las Cuevas Miguel
68' [3 - 1] Angel De Las Cuevas Miguel
82' [4 - 1] Mate Bilic

"Valladolid" 2 - 2 Bilbao "Athletic"
10' [0 - 1] Markel Susaeta Laskurain
60' [1 - 1] Diego Costa
75' [2 - 1] Batista Santana Nivaldo
77' [2 - 2] Iker Muniain

22' iš aikštės pašalintas Aldekoaotalora Astarloa Ustaritz ("Athletic")
76' iš aikštės pašalintas Alberto Marcos ("Valladolid")
79' iš aikštės pašalintas Batista Santana Nivaldo ('Valladoliud")

"Villarreal" 0 - 0 Barselonos "Espanyol"

14' iš aikštės pašalintas Jaun Forlin ("Espanyol")

"Xerez" 1 - 1 "Malaga"
46' [1 - 0] Emiliano Daniel Armenteros
83' [1 - 1] Victor Nsofor Obinna

90' iš aikštės pašalintas Victor Nsofor Obinna ("Espanyol")

Santandero "Racing" 0 - 1 "Valencia"
60' [0 - 1] Nikola Zigic