Pirmoji "Juventus" nesėkmė Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos aštuonerios VIII turo rungtynės.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė ir progą pakilti į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje praleido Turino "Juventus" klubas, išvykoje 0-2 nusileidęs vidutiniokei "Palermo" ekipai.

Tai buvo pirmasis Turino komandos pralaimėjimas šį sezoną vadovaujant naujajam treneriui Ciro Ferrarai.

Pirmasis įvartis krito 37 minutę, kai Felipe Melo aikštės viduryje prarado kamuolį ir šeimininkai surengė greitą kontrataką, kurią tiksliu smūgiu po Javiero Pastore perdavimo užbaigė Edisonas Cavani.

Netrukus "Palermo" padvigubino pranašumą - Fabrizio Miccoli baudos smūgiu perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur išvengęs nuošalės spąstų jo jau laukė ir iš arti Gianluigi Buffoną nuginklavo Fabio Simplicio.

Ir vėl tik per plauką nesėkmės išvengė "Milan" ekipa, išvykoje sužaidusi lygiosiomis 1-1 su Bergamo "Atalanta".

Šeimininkai pirmavo po to, kai 21 minutę po perdaivmo iš krašto kamuolys atšoko Simone Tiribocchi ir šis iš 12 metrų nukreipė jį į apatinį vartų kampą.

"Milan" dar pirmajame kėlinyje įgijo kiekybinį pranašumą - už du įspėjimus aikštę paliko raudoną kortelę prieš save išvydęs Ivanas Radovanovičius, - bet ieškoti spragų "Atalanta" gynyboje jiems sekėsi gana sunkiai.

Tiesa, puikios progos neišnaudojo jaunasis Alexandre Pato, dar kiek vėliau pataikęs ir į skersinį, tačiau Milano ekipą išgelbėjo daug kritikos susilaukiantis ir tik antrajame kėlinyje aikštėje pasirodęs Ronaldinho.

Brazilas techniškai krūtine susistabdė Alessandro Nestos perduotą kamuolį ir nuginklavo varžovų vartininką.

Du taškus prarado, bet lyderį Milano "Inter" pasivijo Genujos "Sampdoria" klubas, namie sužaidęs lygiosiomis 1-1 su "Parma".

Mariaus Stankevičiaus, ir vėl žaidusio visas 90 minučių, ekipa 23 minutę pirmavo, kai po Daniele Mannini perdavimo puikų įvartį galva įmušė Giampaolo Pazzini.

Visgi svečiai nepasidavė ir netrukus atstatė pusiausvyrą - iš už baudos aikštelės ribų pažeme kamuolį į tinklą pasiuntė Daniele Galloppa.

"Palermo" 2 - 0 Turino "Juventus"
37' [1 - 0] Edison Cavani
42' [2 - 0] Fabio Simplicio

Bergamo "Atalanta" 1 - 1 "Milan"
21' [1 - 0] Simone Tiribocchi
83' [1 - 1] Ronaldinho

40' iš aikštės pašalintas Ivan Radovanovic ("Atalanta")

"Bologna" 1 - 3 "Genoa"
11' [0 - 1] Houssine Kharja (iš 11 metrų baudinio)
35' [0 - 2] Giuseppe Sculli
85' [1 - 2] Marco Di Vaio (iš 11 metrų baudinio)
90' [1 - 3] Alberto Zapater

52' iš aikštės pašalintas Giandomenico Mesto ("Genoa")

"Cagliari" 1 - 2 Veronos "Chievo"
38' [1 - 0] Alessandro Matri
41' [1 - 1] Michele Marcolini
70' [1 - 2] Michele Marcolini

"Fiorentina" 0 - 0 Romos "Lazio"

"Roma" 2 - 1 "Napoli"
25' [0 - 1] Ezequiel Lavezzi
37' [1 - 1] Francesco Totti
63' [2 - 1] Francesco Totti

Genujos "Sampdoria" 1 - 1 "Parma"
23' [1 - 0] Giampaolo Pazzini
30' [1 - 1] Daniele Galloppa

Marius Stankevičius ("Sampdoria") žaidė visas rungtynes

"Siena" 0 - 0 "Livorno"

38' iš aikštės pašalintas Davide Marchini ("Livorno")