8 turas: "Werder" ir "Hamburg" ekipų pergalės © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sekmadienį buvo žaidžiamos dvi paskutinės VIII turo rungtynės.

Pergalę svečiuose iškovojo Bremeno "Werder" klubas, rezultatu 2-0 įveikęs "Stuttgart" ekipą. Svečiai jau trečiąją minutę buvo priekyje, kai įvartį pelnė puolėjas Claudio Pizarro.

"Werder" savo persvarą įtvirtino antrojo kėlinio pradžioje, kai pasižymėjo Aaronas Huntas. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė svečių pergalę.

Lyderį Leverkuzeno "Bayer" vėl prisivijo "Hamburg" klubas, kuris šįsyk svečiuose 3-1 įveikė gilioje duobėje esančią Berlyno "Hertha".

Vis dėlto į priekį šiame mače pirmieji išsiveržė šeimininkai, kurių gretose pasižymėjo gynėjas Arne Friedrichas. Tačiau dar pirmajame kėlinyje "Hamburg" pasižymėjo tris sykius.

Įvartį į savus vartus pelnė Kaka, dar po tikslų smūgį pridėjo saugai Ze Roberto bei Davidas Jarolimas.

"Stuttgart" 0 - 2 Bremeno "Werder"
3' [0 - 1] Claudio Pizarro
51' [0 - 2] Aaron Hunt

Berlyno "Hertha" 1 - 3 "Hamburg"
9' [1 - 0] Arne Friedrich
23' [1 - 1] Kaka (į savus vartus)
38' [1 - 2] David Jarolim
41' [1 - 3] Ze Roberto