"Lyon" įsiveržė į priekį Prancūzijos čempionate © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos čempionate sužaistos septynerios VIII turo rungtynės.

Į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje pakilo daugkartinis šalies čempionas "Lyon", 2-0 įveikęs "Lens" ir pasinaudojęs iki tol pirmavusio "Bordeaux" netikėtu pralaimėjimu mače su "Saint Etienne".

Lijono ekipa įsiveržė į priekį sužaidus 7 minutes, kuomet įvartį įmušė Sidney Govou, o šeimininkai po pusvalandžio nepasinaudojo idealia proga atstatyti pusiausvyrą, kai 11 metrų baudinio nerealizavo Yohanas Demontas.

Antro šanso "Lens" nesulaukė - likus žaisti 12 minučių pranašumą padvigubino ir pergalę įtvirtino Kimas Kallstromas.

22 iš eilės nepralaimėtų "Bordeaux" rungtynių serija nutrūko dvikovoje su "Saint Etienne", kurią Prancūzijos čempionato vidutiniokai savo aikštėje netikėtai laimėjo rezultatu 3-1.

Augusto Fernandezas išvedė šeimininkus į priekį dvikovos pradžioje, o 29 minutę persvarą padvigubino Araujo Ilanas.

Šalies čempionai po pertraukos sušvelnino skirtumą - 11 metrų baudinį realizavo Jussie,- bet jau per teisėjo pridėtą laiką Dimitrijus Payetas atstatė dviejų įvarčių pranašumą.

"Lens" 0 - 2 "Lyon"
6' [0 - 1] Sidney Govou
78' [0 - 2] Kim Kallstrom

"Sochaux" 1 - 0 "Le Mans"
78' [1 - 0] Marvin Martin

66' iš aikštės pašalintas Guillaume Loriot ("Le Mans")

"Saint Etienne" 3 - 1 "Bordeaux"
7' [1 - 0] Augusto Matias Fernandez
29' [2 - 0] Araujo Ilan
68' [2 - 1] Jussie (iš 11 metrų baudinio)
90' [3 - 1] Dimitri Payet

"Rennes" 0 - 1 "Auxerre"
17' [0 - 1] Benoit Pedretti

15' iš aikštės pašalintas Carlos Bocanegra ("Rennes")

PSG 1 - 1 "Nancy"
13' [0 - 1] Youssouf Hadji
18' [1 - 1] Stephane Sessegnon

"Nice" 3 - 2 "Valenciennes"
40' [0 - 1] Mamadou Samassa (iš 11 metrų baudinio)
50' [0 - 2] Carlos Sanchez
67' [1 - 2] Chaouki Ben Saada
73' [2 - 2] Olivier Echouafni
76' [3 - 2] Mamadou Samassa (į savus vartus)

71' iš aikštės pašalintas Renaud Cohade ("Valenciennes")

"Grenoble" 2 - 3 "Montpellier"
3' [0 - 1] Victor Hugo Montano
13' [0 - 2] Nenad Dzodic
47' [1 - 2] Danijel Ljuboja
50' [1 - 3] Nenad Dzodic
90' [2 - 3] Nicolas Dieuze