"Atletico" nesėkmingai pradėjo Ispanijos pirmenybes © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo žaidžiamos dar penkerios Ispanijos čempionato I turo rungtynės, tuo tarpu dar du mačai baigsis kiek vėliau Lietuvos laiku.

Nesėkme naująjį sezoną pradėjo Madrido "Atletico" ekipa, kuri kiek netikėtai, išvykoje 0-3 pralaimėjo "Malaga" klubui. Šeimininkus į priekį išvedė Nabilas Baha, pasižymėjęs 33-ąją minutę.

62-ąją minutę po Alberto Luques perdavimo dar vieną įvartį pelnė Manu. Na, o galutinį tašką padėjo komandos naujokas Xavi Torresas.

Tuo tarpu triuškinamai naująjį sezoną pradėjo Madrido "Getafe", kuri išvykoje 4-1 įveikė Santandero "Racing" futbolininkus. Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė Roberto Soldado, vieną pridėjo Rafa. "Racing" gretose garbės įvartį pelnė Mehdi Lacenas.

Jau pirmajame ture vyko intriguojanti dvikova tarp "Valencia" bei "Sevilla" klubų. Mačą 2-0 iškovojo namuose žaidusi "Valencia".

"Valencia" 2 - 0 "Sevilla"
47'1 - 0] Juan Mata
80' [2 - 0] Pablo Hernandez

45' iš aikštės išvytas Frederick Kanoute ("Sevilla")

"Malaga" 3 - 0 Madrido "Atletico"
33' [1 - 0] Nabil Baha
62' [2 - 0] Manu
90' [3 - 0] Xavi Torres

Bilbao "Athletic" 1 - 0 Barselonos "Espanyol"
78' [1 - 0] Gaizka Toquero

"Mallorca" 2 - 0 "Xerez"
56' [1 - 0] Aritz Aduriz
60' [2 - 0] Tuni

41' iš aikštės išvytas L. Gioda („Xerez“)
90' iš aikštės išvytas C. Calvo („Xerez“)

Pamplonos "Osasuna" 1 - 1 "Villarreal"
32' [0 - 1] Santi Cazorla
37' [1 - 1] Walter Pandiani

Santandero "Racing" 1 - 4 Madrido "Getafe"
13' [0 - 1] Rafa
29' [0 - 2] Roberto Soldado
34' [0 - 3] Roberto Soldado
41' [1 - 3] Mehdi Lacen
56' [1 - 4] Roberto Soldado

"Almeria" 0 -0 "Valladolid"