Robbeno debiutas "Bayern" gretose - du įvarčiai © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios IV turo rungtynės.

Pirmą pergalę šį sezoną iškovojo sezono favoritė Miuncheno "Bayern" ekipa, namie 3-0 nokautavusi čempiono titulą ginantį "Wolfsburg" klubą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 27 minutę, kai po Hamito Altintopo smūgio vartininko Diego Benaglio atmuštą kamuolį iš arti į vartų tinklą nukreipė puolėjas Mario Gomezas.

Tačiau daugiausiai dėmesio sulaukė vos prieš keletą dienų "Bayern" gretas papildęs olandas Arjenas Robbenas, žengęs į aikštę antrojo kėlinio pradžioje.

Futbolininkas ilgai nedelsė - 68 minutę gavęs tikslų komandos draugo perdavimą saugas iššoko praktiškai vienas prieš vartininką ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

Netrukus kitoje aikštės pusėje Edinas Dzeko sudrebino virpstą, o Philippas Lahmas atmušė kamuolį nuo "Bayern" vartų linijos, tačiau dvikovos baigtį nulėmė Robbenas - po Francko Ribery reido dešiniuoju kraštu Vokietijos klubo naujokas pelnė antrą įvartį, įtvirtinusį pergalę.

Pirmenybių lyderio poziciją išsaugojo Leverkūzeno "Bayer" komanda, pelnytai 2-1 palaužusi "Bochum".

Svečiai nepelnytai pirmavo nuo 32 minutės, kai po Joelio Epalle smūgio kamuolys atsimušė į Diego Klimowiczių ir atsidūrė tinkle, bet jau netrukus Manuelis Friedrichas galva atstatė pusiausvyrą.

"Bayer" dominavo, tačiau persvarą įvarčiu pavertė tik antrojo kėlinio viduryje, kai po Toni Krooso perdavimo iš arti pasižymėjo Stefanas Kiesslingas.

Leverkūzeno "Bayer" 2 - 1 "Bochum"
32' [0 - 1] Diego Klimowicz
41' [1 - 1] Manuel Friedrich
68' [2 - 1] Stefan Kiessling

"Stuttgart" 0 - 0 "Nurnberg"

Gelzenkircheno "Schalke" 0 - 1 "Freiburg"
40' [0 - 1] Du Ri Cha

Frankfurto "Eintracht" 1 - 1 Dortmundo "Borussia"
62' [0 - 1] Mohamed Zidan
68' [1 - 1] Ioannis Amanatidis

"Hannover" 0 - 1 "Hoffenheim"
40' [0 - 1] Marques Carlos Eduardo

Miuncheno "Bayern" 3 - 0 "Wolfsburg"
27' [1 - 0] Mario Gomez
68' [2 - 0] Arjen Robben
80' [3 - 0] Arjen Robben