"Everton" pateko į FA taurės pusfinalį © Eurofootball.lt
Sekmadienį vykusiame Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės ketvirtfinalio mače Liverpulio "Everton" po atkaklios kovos rezultatu 2-1 įveikė "Middlesbrough" bei pateko į pusfinalį.

Nors pirmajame kėlinyje šimtaprocentinių progų pasižymėti komandos beveik nesukūrė, aktyviau žaidę svečiai 44 minutę išsiveržė į priekį, kai po Matthew Bateso perdavimo kamuolį galva į tinklą pasiuntė Davidas Wheateris.

Nepaisant to, tuoj po didžiosios pertraukos "Everton" atstatė pusiausvyrą galva pasižymėjus saugui Marouane'ui Fellaini, o 56 minutę, kaip paaiškėjo vėliau, pergalingą įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Louisas Saha.

"Middlesbrough" situacija galėjo būti ir dar blogesnė, bet Leightonas Bainesas sudrebino skersinį.

Liverpulio "%c00051" 2 - 1 "%c00053"
44' [0 - 1] David Wheater
50' [1 - 1] Marouane Fellaini
56' [2 - 1] Louis Saha