Vokietijoje - lyderio "Hamburg" pergalė © Eurofootball.lt
Vokietijos "Bundesliga" čempionate sekmadienį buvo žaidžiami likę trys septintojo turo susitikimai.

Lygos lyderio pociziją vėl susigrąžino "Hamburg" ekipa, kuri išvykoje sugebėjo laimėti mačą prieš "Energie Cottbus".

Pirmajį įvartį 54 minutę pelnė Ivica Oličius, tačiau 74 minutę Borisa Jeličius rezultatą išlygino, vis dėlto pačioje rungtynių pabaigoje savo komandai pergalę atnešė taiklus Mladeno Petričiaus smūgis.

Galimybe pakilti į antrają vietą nepasinaudojo Gelzenkircheno "Schalke", nes ekipa mačą prieš "Wolfsburg" baigė taikiai 2-2. Namuose žaidusią "Schalke" nuo pralaimėjimo išgelbėjo tik Kevino Kuranyi įvartis 90 mačo minutę.

Paskutiniame dienos mače Dortmundo "Borussia" lygiosiomis 1-1 sužaidė su "Hannover".

"Borussia" 1-1 "Hannover"
10' [1-0] N.H. Valdez
25' [1-1] M. Forssell

"Energie Cottbus" 1-2 "Hamburg"
54' [0-1] I.Olič
74' [1-1] B.Jelič
90' [1-2] M.Petrič

"Schalke" 2-2 "Wolfsburg"
20' [1-0] K. Kuranyi
51' [1-1] E.Dzeko
66' [1-2] Silva
90' [2-2] K. Kuranyi

72' iš aikštės pašalintas R.Costa ("Wolfsburg")
74' Rafinha nerealizavo 11 metrų baudinio ("Schalke")