37 turas: "Atletico" pasivijo "Barcelona" klubą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionate buvo žaidžiamos 37-ojo turo rungtynės.

Dar vieną skaudų pralaimėjimą patyrė "Barcelona" namuose 3 - 2 nusileidusi "Mallorca" futbolininkams. Katalonai pirmavo po Thierry Henry ir Samuelio Eto'o tikslių smūgių, tačiau komanda iš salos nepasidavė ir šventė įspūdingą pergalę. Pergalingą įvartį per pridėtinį laiką svečiams pelnė Danielis Guiza.

Madrido "Atletico" iškovojo labai svarbią pergalę prieš La Korunijos "Deportivo" minimaliu rezultatu 1 - 0 ir po dvylikos metų pertraukos pateko į Čempionų Lygos turnyrą. Vienintelį mačo įvartį 45-ąją minutę pelnė Diego Forlanas. Po šios pergalės "matracai" taškais pasivijo "Barcelona", tačiau dėl prastesnio tarpusavio rungtynių santykio vis dar užima ketvirtąją vietą.

Įspūdingą pergalę išvykoje iškovojo "Valencia" sutriuškinusi lygos autsaiderius, "Levante" futbolininkus, net 5 - 1. Tris įvarčius nugalėtojas pelnė Davidas Villa.

Jau ankščiau čempionų titulą užsitikrinęs Madrido "Real" klubas be kelių pagrindinės sudėties žaidėjų išvykoje tik lygiosiomis 2 - 2 sužaidė su dėl išlikimo lygoje kovojančia "Zaragoza".

Vietą UEFA taurės turnyre užsitikrino "Sevilla" išvykoje 0 - 2 palaužusi kitą miesto komandą "Betis".

Sekmadienio rungtynių statistika:

"Almeria" 0 - 2 Huelvos "Recreativo"
24' [0 - 1] Antonio Jesus V. Munoz
43' [0 - 2] Sinama Pongolle

45' iš aikštės pašalintas Iago Bouzon Amoedo ("Recreativo")

Bilbao "Athletic" 0 - 0 Santandero "Racing"

Madrido "Atletico" 1 - 0 La Korunijos "Deportivo"
45' [1 - 0] Diego Forlan

"Barcelona" 2 - 3 "Mallorca"
17' [1 - 0] Thierry Henry
56' [2 - 0] Samuel Eto´o
67' [2 - 1] Borja Valero
70' [2 - 2] Pierre Webo
90' [2 - 3] Daniel Guiza

90' iš aikštės pašalintas Edmilson ("Barcelona")

Sevilijos "Betis" 0 - 2 "Sevilla"
31' [0 - 1] Luis Fabiano
51' [0 - 2] Federico Fazio

55' iš aikštės pašalintas Arturo Arzu ("Betis")
56' iš aikštės pašalintas Daniel Alves ("Sevilla")

"Levante" 1 - 5 "Valencia"
14' [0 - 1] David Villa
30' [0 - 2] David Villa
32' [1 - 2] Jose Serrano
35' [1 - 3] Juan M. Mata
66' [1 - 4] Miguel Angel Angulo
67' [1 - 5] Dadid Villa

Pamplonos "Osasuna" 2 - 1 "Murcia"
1' [1 - 0] Eduardo Fernandes Pereira Dady
53' [2 - 0] Francisco Torres Belén Juanfran
90' [2 - 1] Gomez Abel

"Valladolid" 0 - 0 "Getafe"

"Villarreal" 2 - 0 Barselonos "Espanyol"
34' [1 - 0] Javier Venta
43' [2 - 0] Robert Pires

"Zaragoza" 2 - 2 Madrido "Real"
19' [1 - 0] Ricardo Oliveira
26' [1 - 1] Ruud van Nistelrooy
77' [1 - 2] Robinho
86' [2 - 2] Fernandez Sergio