Italijoje aštrėja kova dėl pirmosios vietos © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaista dešimt Italijos "Serie A" pirmenybių priešpaskutinio, 37 turo rungtynių.

Netikėtai tik lygiosiomis 2-2 namie su "Siena" ekipa sužaidė čempionato lyderis Milano "Inter" klubas.

Roberto Mancini auklėtiniai 11 minutę įsiveržė į priekį, kai po kampinio įvartį galva pelnė saugas P.Vieira, bet sužaidus pusvalandį pusiausvyrą tiksliu smūgiu atstatė M.Maccarone.

Besibaigiant pirmajam kėliniui "Inter" sirgaliai vėl turėjo kuo džiaugtis, nes, po pirmojo įvarčio autoriaus perdavimo, varžovų vartininką nuginklavo 17-metis puolėjas M.Balotelli.

Visgi tai dar nebuvo pabaiga. 69 minutę H.Kharja precižiškai tiksliu šūviu vėl išlygino santykį, bet netrukus Milano komanda turėjo galimybę atsitiesti - teisėjas skyrė ginčytiną 11 metrų baudinį už tai, kad Christianas Rigano prilaikė M.Materazzi.

Tačiau pats ėmesis iniciatyvos realizuoti standartinę padėtį 'nuskriaustasis' gynėjas suklydo - jo smūgį atmušė vartininkas.

Tuo tarpu antroje pozicijoje besirikiuojanti "Roma" ekipa 2-1 nugalėjo Bergamo "Atalanta" ir sumažino atsilikimą nuo 'Nerazzurri ' iki vieno taško.

Pirmasis įvartis krito 23 minutę, kai galva pasižymėjo gynėjas C.Panucci. 67 minutę skirtumą puikiu baudos smūgiu beveik į viršutinį vartų kampą padvigubino Daniele De Rossi.

Tiesa, svečiai spėjo skirtumą sušvelninti, kai, išvengęs dirbtinės nuošalės, vartininką Doni nuginklavo G.Bellini, tačiau tai įtakos mačo baigčiai neturėjo.

Paskutiniame ture kitą sekmadienį "Roma" išvykoje žais su "Catania", o "Inter" vyks žaisti su "Parma".

Po šio turo taip pat tapo aišku, kad kitą sezoną "Serie A" pirmenybėse nebebus paskutinėje vietoje žengiančios "Livorno" komandos, o "Empoli" ir "Parma" turi ne tik laimėti, bet ir tikėtis "Catania" nesėkmės.

Fiorentina" 3 - 1 "Parma"
11' [0 - 1] Igor Budan
38' [1 - 1] Mario Alberto Santana
77' [2 - 1] Franco Semioli
85' [3 - 1] Pablo Daniel Osvaldo

80' iš aikštės pašalintas Marco Rossi ("Parma")

"Genoa" 0 - 2 Romos "Lazio"
31' [0 - 1] Goran Pandev
45' [0 - 2] Tommaso Rocchi

Milano "Inter" 2 - 2 "Siena"
11' [1 - 0] Patrick Vieira
30' [1 - 1] Massimo Maccarone
45' [2 - 1] Mario Balotelli
69' [2 - 2] Houssine Kharja

78' Marco Materazzi ("Inter") nerealizavo 11 metrų baudinio

Turino "Juventus" 1 - 1 "Catania"
47' [0 - 1] Jorge Andres Barrios Martinez
89' [1 - 1] Alessandro Del Piero

"Livorno" 0 - 1 "Torino"
41' [0 - 1] Alessandro Rosina

"Palermo" 0 - 2 Genujos "Sampdoria"
61' [0 - 1] Antonio Cassano
76' [0 - 2] Christian Maggio

"Reggina" 2 - 0 "Empoli"
68' [1 - 0] Edgar Barreto
79' [2 - 0] Nicola Amoruso

"Roma" 2 - 1 Bergamo "Atalanta"
23' [1 - 0] Christian Panucci
67' [2 - 0] Daniele De Rossi
88' [2 - 1] Gianpaolo Bellini

"Napoli" 3 - 1 "AC Milan"
35' [1 - 0] Marek Hamsik
68' [2 - 0] Maurizio Domizzi (iš 11 m. baudinio)
90' [3 - 0] Gyorgy Garics
90' [3 - 1] Clarence Seedorf

"Udinese" 0 - 2 "Cagliari"
48' [0 - 1] Robert Acquafresca
55' [0 - 2] Andrea Cossu