Bundesliga: Aštrėja kova dėl vietų UEFA taurėje © Eurofootball.lt
Iki čempionato pabaigos likus vienam turui vis dar neišsidalytos vietos UEFA taurės varžybose – į du kelialapius pretenduoja keturios vienodai taškų surinkusios ekipos.

Prastus laikus išgyvenantis „Hamburg“ klubas pralaimėjo penktąjį kartą per paskutines septynerias varžybas. Šįkart uostamiesčio futbolininkai svečiuose 0-2 nusileido „Cottbus“ klubui, kuriam ši pergalė garantavo išlikimą lygoje.

Viltis išlikti galutinai prarado pralaimėjimus patyrę „Hansa“ bei „Duisburg“ klubai, pastaroji ekipa namuose neatsilaikė prieš čempionų titulą jau užsitikrinusį ir daugiausia atsarginius žaidėjus į aikštę išleidusį „Bayern“ klubą.

Daug sumaišties į kovą dėl dviejų kelialapių į UEFA taurę įnešė įspūdinga „Wolfsburg“ pergalė prieš „Stuttgart“. Po pergalės rezultatu 4-0, „Wolfsburg“ (+10) taškais susilygino su „Stuttgart“ (+0), „Bayer“ (+18) bei „Hamburg“ (+14) klubais. Primename, jog komandoms surinkus lygų taškų skaičių, aukštesnę vietą iškovoja geresnį įvarčių santykį turinti ekipa. Septintąją vietą užėmęs klubas galės mėginti laimę Intertoto turnyre.

Visi rezultatai

"%c00210" 2 - 2 "%c00100"
24' [1 - 0] Thorben Marx (11 m.)
28' [1 - 1] Delron Buckley
34' [2 - 1] Artur Wichniarek
83' [2 - 2] Rowen Fernandez (į savo vartus)

78' Robert Kovac ("Borussia") pašalintas iš aikštės

"%c00011" 4 - 0 "%c00027"
16' [1 - 0] Marcelinho
22' [2 - 0] Edin Dzeko
55' [3 - 0] Ricardo Costa
76' [4 - 0] Ashkan Dejagah

19' Fernando Meira ("Stuttgart") pašalintas iš aikštės

"%c00309" 2 - 0 "%c00024"
29' [1 - 0] Stiven Rivic
84' [2 - 0] Dennis Sørensen

"%c00016" 6 - 1 "%c00088"
14' [1 - 0] Hugo Almeida
27' [2 - 0] Naldo
73' [3 - 0] Tim Borowski
80' [4 - 0] Ivan Klasnic
82' [5 - 0] Markus Rosenberg
87' [6 - 0] Aaron Hunt
90' [6 - 1] Szabolcz Huszti

"%c00258" 2 - 3 "%c00001"
3' [0 - 1] Andreas Ottl
18' [0 - 2] Lukas Podolski
20' [0 - 3] Lukas Podolski
49' [1 - 3] Mihai Tararache
54' [2 - 3] Markus Daun

"%c00015" 1 - 0 "%c00257"
66' [1 - 0] Mladen Krstajic

"%c00101" 1 - 2 "%c00008"
40' [0 - 1] Simon Rolfes (11 m.)
58' [0 - 2] Gonzalo Castro (11 m.)
67' [1 - 2] Addy Waku Menga

83' Jens Hegeler ("Bayer") pašalintas iš aikštės

"%c00342" 1 - 3 "%c00010"
45' [0 - 1] Mimoun Azaouagh
48' [0 - 2] Christoph Dabrowski
50' [0 - 3] Stanislav Sestak
87' [1 - 3] Mario Eggimann

"%c00105" 1 - 0 "%c00208"
74' [1 - 0] De Araujo Caetano Rafael