"Hearts" krenta laipteliu žemiau © Eurofootball.lt
Šeštadienį Škotijos "Premier“ lygoje įvyko penki susitikimai. Lietuviškasis "Hearts" klubas nusileido "Kilmarnock" ekipai, "Rangers" lengvai įveikė "Dundee United", "Motherwell" sugebėjo pranokti "Aberdeen", "Falkirk" nugalėjo "Inverness CT", o "St Mirren" ir "Gretna" pasidalino po tašką.

Lietuviškajam "Hearts" klubui nepavyko iškovoti taip svarbių taškų, jie namuose rezultatu 0-2 buvo priversti pripažinti "Kilmarnock’’"pranašumą. Po pralaimėjimo "Hearts" turnyrinėje lentelėje nukrito į aštuntają poziciją. Juos sugebėjo aplenkti "Falkirk" komanda, kuri šiandien rezultatu 2-1 nugalėjo "Inverness" vienuolikę.

Pirmajame kėlinyje abi komandos sukūrė vos keletą progų, tačiau ir šių nesugebėjo realizuoti. Pirmasis mačo kėlinys pasižymėjo tuo, kad žaidėjai rungtyniavo agresyviai, netrūko pražangų. Realiausios progos įvarčiui pasiekti buvo sukurtos po standartinių padėčių.

Po pertraukos svečiai perėmė iniciatyvą bei sugebėjo pralaužti "širdžių" ginybą – 72 min. įvartį pelnė Grantas Murray, o 82 min. persvarą padidino po keitimo pasirodęs Paulas Di Giacomo. "Hearts" ekipa taip ir nesugebėjo atsitiesti bei patyrė antrają nesėkmę iš eilės bei smuktelėjo viena pozicija žemyn.

Šiame mače žaidė visi trys registruoti lietuviai. Gynėjas Marius Žaliūkas ir saugas Deividas Česnauskis žaidė visas rungtynes. Kestutis Ivaškevičius rungtyniavo nuo 56 min.

Kitose rungtynėse Glazgo "Rangers“ rezultatu 3-1 sugebėjo pralaužti "Dundee United" ginybą, du įvarčius šioje dvikovoje nugalėtojams pelnė Nacho Novo, kartą pasižymėjo Jeanas Claude‘as Darcheville‘is, svečiams vienintelį įvarti pelnė Markas De Vriesas.

"Falkirk" ekipa be didesnių problemų nugalėjo "Inverness" futbolininkus (2-1), jau pačioje susitikimo pradžioje "Falkirk" pasižymėjo du kartus, o svečiai vienintelį kartą vartus nuginklavo pačioje pabaigoje.

Susitikime tarp "Motherwell“ bei "Aberdeen“ klubų (2-1) visas rungtynes aikštėje vyko nuožmi kova. Šeimininkams reikėjo rimtai pavargti, kad sugebėtu iškovoti pergalę. Lemiama įvarti šeimininkai pelnė 81 min., kai pasižymėjo Chrisas Porteris.

Paskutinėse varžybose susitiko "Gretna" bei "St Mirren", ši dvikova baigėsi be įvarčių 0-0.

Šeštadienio rezultatai:

"Motherwell" 2 – 1 "Aberdeen"
61` [1 – 0] D.Smith
67` [1 – 1] O.Aluko
81` [2 – 1] C.Porter

Edinburgo "Hearts" 0 – 2 "Kilmarnock"
74` [0 – 1] G.Murray
83` [0 – 2] D.Giacomo

"Falkirk“ 2 – 1 "Inverness CT"
28` [1 – 0] M.Higdon
68` [2 – 0] C.Finnigan
90` [2 – 1] B.Wilson

Glazgo "Rangers" 3 – 1 "Dundee United"
7` [1 – 0] N.Novo
18` [2 – 0] N.Novo
76` [2 – 1] M.De Vries
90` [3 – 1] J.C.Darcheville

"Gretna" 0 - 0 "St. Mirren"