36 turas: "Bordeaux" mažina skirtumą iki dviejų taškų © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos stadionuose buvo sužaistos "Ligue 1" pirmenybių 36-ojo turo rungtynės. Iki čempionato pabaigos likus tik dviems turams atgijo intriga kovoje dėl čempionų titulo - dvi pirmaujančias ekipas dabar skiria vos du taškai.

Septinto iš eilės čempionų titulo siekiantis ir šiuo metu pirmenybėse pirmaujantis "Lyon" klubas šeštadienį nesugebėjo įveikti vidutiniokės "Nice" ekipos ir turėjo tenkintis nulinėmis lygiosiomis. Tuo iš karto pasinaudojo jį persekiojantis "Bordeaux", išvykoje po labai atkaklios kovos 1-2 palaužęs "Marseille" ekipą. Marselio klubas pirmavo po paskutinę pirmojo kėlinio minutę pelnyto Mamadou Niango įvarčio, tačiau iki mačo pabaigos likus dešimčiai minučių Wendelis rezultatą išlygino, o paskutinę mačo minutę lemiamą ir pergalingą įvartį "Bordeaux" klubui pelnė Pierras Ducasse.

Šiuo "Marseille" pralaimėjimu netruko pasinaudoti ir trečiąją poziciją susigrąžino "Nancy" ekipa, namuose 3-0 sutriuškinusi "Ligue 1" palikti veikiausiai turėsiančią "Strasbourg". Įvarčius nugalėtojams pelnė Pascalis Berenguer, Marcas-Antoine Fortunas bei Moncefas Zerka. Po šios pergalės trečioje pozicijoje žengianti "Nancy" vieta žemiau esančius "Marseille" futbolininkus lenkia dviem taškais. Priminsime, kad 3-oji vieta Prancūzijoje garantuoja teisę kitą sezoną žaisti UEFA Čempionų lygos atrankos turnyre.

Savo gerbėjų kantrybę ir toliau išbando ant iškritimo ribos balansuojantys Paryžiaus "P.S.G" futbolininkai. Vos 18-ąją vietą čempionate šiuo metu užimanti ekipa ir toliau vangiai renka taškus, šeštadienį sužaidusi lygiosiomis 1-1 su taip pat dėl išlikimo "Ligue 1" kovojančia "Toulouse". "P.S.G" šiame mače pirmavo po 62-ąją minutę pelnyto Bernardo Mendy įvarčio, tačiau pačioje mačo pabaigoje Mohamedas Fofana rezultatą išlygino ir išplėšė savo ekipai brangų tašką.

36-ojo turo rezultatai:

"%c00090" 0 - 0 "%c00055"

"%c00071" 1 - 2 "%c00064"
45` [1 - 0] Mamadou Niang
80` [1 - 1] Wendel
90` [1 - 2] Pierre Ducasse

"%c00254" 3 - 0 "%c00034"
37` [1 - 0] Pascal Berenguer
45` [2 - 0] Marc-Antoine Fortune
57` [3 - 0] Moncef Zerka

"%c00092" 1 - 1 "%c00023"
62` [0 - 1] Bernard Mendy
88` [1 - 1] Mohamed Fofana

"%c00025" 2 - 0 "%c00306"
16` [1 - 0] Kevin Lejeune
90` [2 - 0] Iraneusz Jelen

"%c00206" 2 - 2 "%c00067"
30` [0 - 1] Jerome Leroy
54` [1 - 1] Lilian Compan
85` [2 - 1] Benjamin Nivet
90` [2 - 2] Jimmy Briand

78` Stephane Mbia ("Rennes") pašalintas iš aikštės

"%c00093" 0 - 0 "%c00036"

"%c00293" 0 - 0 "%c00098"

"%c00065" 0 - 0 "%c00096"

"%c00146" 0 - 0 "%c00094"