Italijoje - "Milan" pergalė prieš "Inter" sugrąžina intrigą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaista dešimt 36-ojo turo rungtynių.

Visoms komandoms likus sužaisti po dvejas rungtynes sugrįžo intriga kovoje dėl čempionų titulo, mat, suklupus lyderiui Milano "Inter", laipteliu žemiau žengianti "Roma" ekipa nuo 'Nerazzuri' atsilieka vos trimis taškais.

"Inter" klubas šiandien sąlyginai išvykoje, "San Siro" stadione, po dramatiškos kovos 1-2 pralaimėjo "Milan" vienuolikei

Abiems komandoms ši dvikova buvo labai svarbi - Roberto Mancini auklėtiniai galėjo užsitikrinti pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje, o "Milan" trys taškai buvo žūt būt reikalingi norint pakilti į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, garantuojančią kelialapį į UEFA Čempionų lygą.

Tiesa, pirmojo įvarčio reikėjo laukti iki antrojo kėlinio pradžios, kai Kaka prasiveržė dešiniuoju kraštu ir perdavė kamuolį F.Inzaghi, kuris galva pasiuntė jį į tinklą. Tai buvo jau devintasis tikslus puolėjo smūgis per pastaruosius penkis mačus.

Svečiai po šio epizodo kiek sutriko ir netrukus Carlo Ancelotti ekipa tuo pasinaudojo - 56 minutę persvarą kamuolį praradus Patrickui Vieira padvigubino Kaka.

Visgi, suprasdami rungtynių svarbą, "Inter" futbolininkai po truputį perėmė iniciatyvą ir savo pasiekė po 20 minučių, kai suktu baudos smūgiu vartininkui Željko Kalačui vilčių nepaliko J.Cruzas.

'Nerazzuri' spaudimas nesiliovė, bet nei Marco Materazzi, nei Cristianui Chivu gerų progų paversti įvarčiais nepavyko ir pergalę šventė "Milan".

Tuo pasinaudojo "Roma", rungtynių pabaigoje 'sudaužiusi' Genujos "Sampdoria".

"Milan" 2 - 1 Milano "Inter"
51' [1 - 0] Filippo Inzaghi
56' [2 - 0] Kaka
76' [2 - 1] Julio Cruz

Bergamo "Atalanta" 3 - 2 "Cagliari"
56' [1 - 0] Cristiano Doni
59' [2 - 0] Adriano Ferreira Pinto
64' [2 - 1] Fausto Rossini
81' [2 - 2] Simone Pavan
89' [3 - 2] Simone Padoin

"Cagliari" 2 - 1 "Fiorentina"
20' [1 - 0] Jedaias Capucho Neves Jeda
51' [2 - 0] Daniele Conti
54' [2 - 1] Mario Alberto Santana

90' Adrian Mutu ("Fiorentina") pašalintas iš aikštės

"Catania" 1 - 2 "Reggina"
41' [0 - 1] Nicola Amoruso
90' [0 - 2] Nicola Amoruso (iš 11 m. baudinio)
90' [1 - 2] Jorge Andres Barrios Martinez

"Empoli" 0 - 1 "Udinese"
17' [0 - 1] Fabio Quagliarella

Romos "Lazio" 1 - 2 "Palermo"
25' [1 - 0] Goran Pandev
82' [1 - 1] Carvalho de Oliveira Amauri
90' [1 - 2] Carvalho de Oliveira Amauri

"Parma" 1 - 0 "Genoa"
58' [1 - 0] Cristiano Lucarelli

Genujos "Sampdoria" 0 - 3 "Roma"
75' [0 - 1] Christian Panucci
79' [0 - 2] David Pizarro
85' [0 - 3] Cicinho

"Siena" 1 - 0 Turino "Juventus"
7' [1 - 0] Houssine Kharja

"Torino" 2 - 1 "Napoli"
26' [1 - 0] Alessandro Rosina (iš 11 m. baudinio)
53' [1 - 1] Matteo Contini
56' [2 - 1] David Di Michele