PSV lygiosios dar negarantavo čempionų titulo © Eurofootball.lt
Sekmadienį Olandijos „Eredivisie“ lygos pirmenybėse buvo sužaistos devynerios priešpaskutinio 33-iojo turo rungtynės. Tiesa „Groningen“ ir Amsterdamo „Ajax“ mačas buvo nutrauktas po to, kai sirgaliai mėtė popierių ir užsidegė futbolo veja. Žiūrovai buvo evakuoti ir niekas per incidentą nenukentėjo.

Tuo tarpu Eindhoveno PSV mačą su Enschedo „Twente“ baigęs lygiosiomis 1-1 vis dar nesugebėjo garantuoti sau čempionų titulo. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti 10 minučių „Twente“ į priekį išvedė Blaise`as N‘Kufo, bet po pertraukos Jeffersonas Farfanas sukaldinęs du varžovus iš 18 metrų pasiuntė kamuolį į tinklą ir išlygino rezultatą.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė Roterdamo „Feyenoord“, išvykoje rezultatu 3-1 turėjęs pripažinti vieno iš autsaiderio Tilburgo „Willem II“ pranašumą. Du taškus prarado ir Alkmaaro „AZ“, 1-1 sužaidęs su absoliučiu lygos autsaideriu Roterdamo „Excelsior“.