Svarbi "Roma" pergalė Italijoje © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos aštuonios 33-ojo turo dvikovos.

Dvidešimt antrąją pergalę iškovojo lyderis Milano "Inter" klubas, namie 2-0 nugalėjęs ketvirtoje vietoje žengiančią "Fiorentina" komandą.

"Nerazzurri" ekipai įvarčius pelnė saugas E.Cambiasso bei vos 17-metis puolėjas M.Balotelli.

Visgi nuo milaniečių pernelyg neatsilieka "Roma" klubas, išvykoje po atkaklios kovos 3-1 palaužęs septintoje pozicijoje besirikiuojančios "Udinese" ekipos pranašumą.

Šeimininkai 51 minutę pirmavo, kai įvartį pelnė A.Di Natale, bet tikslūs M.Vučiničiaus, R.Taddei ir L.Giuly smūgiai atnešė pergalę sostinės komandai.

Sensacingą nesėkmę patyrė dėl vietos UEFA taurės turnyre kovojanti "Sampdoria", išvykoje turėjusi pripažinti paskutinėje vietoje iki šiol žengusios "Reggina" komandos pranašumą.

Svarbius tris taškus atnešusį bei iš iškritimo į žemesniąją lygą zonos leidusį pakilti įvartį šeimininkų ekipai 35 minutę pelnė F.Brienza.

"Udinese" 1 - 3 "AS Roma"
51' [1 - 0] Antonio Di Natale
64' [1 - 1] Mirko Vucinic
70' [1 - 2] Rodrigo Taddei
90' [1 - 3] Ludovic Giuly

"Empoli" 1 - 1 "Parma"
7' [0 - 1] Cristiano Lucarelli
30' [1 - 1] Sebastian Giovinco

"Genoa" 3 - 0 "Torino"
52' [1 - 0] Marco Di Vaio
61' [2 - 0] Marco Borriello
70' [3 - 0] Giuseppe Sculli

Romos "Lazio" 1 - 1 "Siena"
45' [1 - 0] Massimo Mutarelli
88' [1 - 1] Simone Loria

"Livorno" 1 - 2 "Cagliari"
2' [1 - 0] Fabio Galante
10' [1 - 1] Robert Acquafresca
54' [1 - 2] Robert Acquafresca

"Reggina" 1 - 0 Genujos "Sampdoria"
35' [1 - 0] Franco Brienza

"SSC Napoli" 2 - 0 Bergamo "Atalanta"
62' [1 - 0] Marek Hamsik
64' [1 - 1] Ezequiel Lavezzi

Milano "Inter" 2 - 0 "Fiorentina"
55' [1 - 0] Esteban Cambiasso
62' [2 - 0] Mario Balotelli