"Liverpool" įtikinamai įveikė "Blackburn" © Eurofootball.lt
Pirmajame sekmadienio Anglijos "Premier" lygos mače "Liverpool" klubas namie be didesnio vargo nugalėjo "Blackburn" bei įsitvirtino ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

"%c00045" 3 - 1 "%c00056"
60' [1 - 0] Steven Gerrard
82' [2 - 0] Fernando Torres
90' [3 - 0] Andrey Voronin
90' [3 - 1] Roque Santa Cruz

Šeimininkai dominavo nuo pat rungtynių pradžios, tačiau pirmajame kėlinyje tos persvaros paversti įvarčiais jiems nepavyko - ilsėtis komandos išėjo esant lygiam rezultatui 0-0.

Galiausiai pirmąjį tikslų smūgį pilnutėlis Liverpulio "Anfield" stadionas išvydo 60 minutę, kai sužaidęs sienele su Lucasu Leiva į baudos aikštelę įsiveržė bei lengvai suklaidinęs du varžovus kamuolį į tinklą iš arti pasiuntė S.Gerrardas.

82 minutę skirtumą smūgiu galva po to pirmojo įvarčio autoriaus perdavimo iš dešiniojo krašto padvigubino ir trisdešimtąjį įvartį debiutiniame sezone vilkėdamas "Liverpool" marškinėlius pelnė F.Torresas, o jau per teisėjo pridėtą laiką varžovų triuškinimą pradėjo A.Voroninas, pasižymėjęs iš kelių metrų.

Tiesa, "Blackburn" pavyko sušvelninti rezultatą, puikų įvartį nestabdant kamuolio pelnius R.Santa Cruzui, tačiau tai tebuvo menka paguoda - 'raudonieji' šventė įtikinamą pergalę.