5 turas: CSKA ir "Moskva" pralaimėjimai © Eurofootball.lt
Šeštadienį Rusijos „Premier“ lygos pirmenybėse buvo sužaistos ketverios 5-ojo turo rungtynės. Antrąją nesėkmę iš eilės patyrė CSKA klubas, o „Moskva“ taip pat negali atrasti rakto į pergalę. Šimtaprocentinį rezultatą ir toliau demonstruoja „Rubin“, sutriuškinęs „Khimki“.

Maskvos CSKA klubas, kuris praėjusią savaitę pralaimėjo naujokui Grozno „Terek“ klubui, šį kartą savo sirgalių akivaizdoje nusileido ir „Spartak Nalchik“. Vienintelį ir pergalingą mačo įvartį individualiomis pastangomis pelnė 21-erių metų puolėjas Naziras Kažarovas.

Ir toliau pergalę po pergalę skina Kazanės „Rubin“ ekipą, išvykoje 4-0 sutriuškinusi Pamaskvės „Khimki“ . Visi įvarčiai buvo įmušti antrajame varžybų kėlinyje. 56-ąją ir 62-ąją minutėmis įvarčius mušė turkas Gokdinezas Karadenizas.

74-ąją minutę po Andrejaus Kobenko smūgio rezultatas tapo 3-0, o likus žaisti dvi minutes paskutinę vinį į „Khimki“ karstą „įkalė“ saugas iš Ekvadoro Christianas Noboa.

Sostinės „Moksva“ klubas niekaip negali šiame sezone pasiekti pirmosios pergalės. Olego Blokhino auklėtiniai Permėje 2-0 nusileido vietos „Amkar“ ekipai. Nugalėtojų gretose pasižymėjo bulgaras Martinas Kuševas ir gynėjas Dmitrijus Belorukovas, tiksliai smūgiavęs galva.

Tomske šeimininkai „Tom“ sunkiai įveikė čempionato naujokus Jaroslavlio „Shinnik“ futbolininkus. 25-ąją minutę 11 metrų baudinį pelnės saugas Sergejus Skobliakovas išvedė „Tom“ į priekį.

Bet jau po dviejų minučių svečiai atsakė tuo pačiu – pasižymėjo portugalas Ricardo Silva. Tačiau 69-ąją minutę gynėjo iš Kroatijos Hrvoje Vejičiaus pelnytas įvartis atnešė Tomskui pergalę.