Lyderiai prarado taškus Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Trečiadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaista dešimt 30-ojo turo rungtynių.

Dar du svarbius taškus prarado čempiono titulą ginantis Milano "Inter" klubas, išvykoje sužaidęs tik lygiosiomis 1-1 su vidutinioke "Genoa" ekipa.

Rungtynės Roberto Mancini auklėtiniams prasidėjo labai sėkmingai - sužaidus vos kiek daugiau nei 10 minučių kamuolį į tinklą pasiuntė puolėjas D.Suazo. Visgi svečių reikalai gerokai komplikavosi dar pirmojo kėlinio pabaigoje, kai už dvi geltonas korteles iš aikštės buvo pašalintas jaunasis saugas Pele.

Antroje mačo dalyje "Genoa" tuo pasinaudojo - 85 minutę įvartį pelnė ir pusiausvyrą, išlikusią iki finalinio teisėjo švilpuko, atstatė M.Borriello.

Tiesa, šiuo "Inter" kluptelėjimu nesugebėjo pasinaudoti antroje vietoje žengianti "Roma", amžinojo miesto derbyje po dramatiškos kovos 2-3 pripažinusi "Lazio" pranašumą.

Pergalingą įvartį V.Behrami pelnė jau per teisėjo pridėtą laiką.

Tik lygiosiomis tenkintis turėjo ir trečioje vietoje žengianti Turino "Juventus" komanda, dvikovą su "Empoli" baigusi be įvarčių. Tiesa, tuo pasinaudoti nesugebėjo artimiausi Claudio Ranieri auklėtinių persekiotojai "Fiorentina" futbolininkai, svečiuose turėję pripažinti "Napoli" pranašumą.

Galimybes užimti vieną iš pirmųjų keturių vietų, garantuojančių kelialapį į kito sezono UEFA Čempionų lygos turnyrą, vėl sukomplikavo "Milan", "San Siro" stadione 1-2 pralaimėjęs "Sampdoria" ekipai.

"AC Milan" 1 - 2 Genujos "Sampdoria"
12' [0 - 1] Christian Maggio
25' [0 - 2] Gennaro Delvecchio
71' [1 - 2] Alberto Paloschi

"Cagliari" 1 - 0 Bergamo "Atalanta"
18' [1 - 0] Robert Acquafresca

"Catania" 0 - 0 "Siena"

"Empoli" 0 - 0 Turino "Juventus"

"Genoa" 1 - 1 Milano "Inter"
11' [0 - 1] David Suazo
85' [1 - 1] Marco Borriello

40' iš aikštės pašalintas Vitor Hugo Pele ("Inter")

"Livorno" 1 - 1 "Reggina"
32' [0 - 1] Franco Brienza
61' [1 - 1] Erjon Bogdani

"Parma" 2 - 1 "Palermo"
52' [1 - 0] Igor Budan
68' [1 - 1] Edison Cavani
90' [2 - 1] Igor Budan (iš 11 metrų baudinio)

27' iš aikštės pašalintas McDonald Mariga ("Parma")
71' iš aikštės pašalintas Andrea Barzagli ("Palermo")

"Napoli" 2 - 0 "Fiorentina"
23' [1 - 0] Ezequiel Lavezzi
31' [2 - 0] Ezequiel Lavezzi

"Torino" 0 - 1 "Udinese"
25' [0 - 1] Simone Pepe

Romos "Lazio" 3 - 2 "Roma"
30' [0 - 1] Rodrigo Taddei
44' [1 - 1] Goran Pandev
58' [2 - 1] Tommaso Rocchi (iš 11 m. baudinio)
62' [2 - 2] Simone Perrotta
90' [3 - 2] Velon Behrami