Dortmundo "Borussia" - Vokietijos taurės finale © Eurofootball.lt
Antradienį į Vokietijos taurės finalą po beveik devyniolikos metų pertraukos pateko Dortmundo "Borussia". Pusfinalyje "Borussia" sutriuškino žemesniojo diviziono "Carl Zeiss" komandą, kurį pakeliui į pusfinalį eliminavo aukščiausios lygos "Stuttgart", "Nurnberg" bei "Arminia" ekipas.

Dortmundo stadione susirinkę 80 tūkstančių gerbėjų galėjo džiūgauti jau 13-ąją minutę, kada po M. Petričiaus smūgio galva vartininko atmuštą kamuolį į vartus iš arti pasiuntė Tinga. Po pertraukos svečiai liko dešimtyje, kai už pražangą ir vėliau sekusius sarkastiškus gestus dvi geltonas korteles užsidirbo J. Simakas.

Kėliniui įpusėjus rezultatas tapo 2-0, o pirmu prisilietimu prie kamuolio įvartį pelnė vos minutę aikštėje praleidęs D. Klimowičius. Mačo pabaigoje varžovus galutinai pribaigė M. Petričiaus įvartis.

Kitame pusfinalyje Miunchene trečiadienį susikaus daugkartiniai taurės laimėtojai "Bayern" ir "Wolfsburg". Pastarasias dvejas oficialias varžybas "Bavarai" pralaimėjo "Anderlecht" bei "Cottbus" komandoms, tuo tarpu "Wolfsburg" tuos pačius Bundesligos autsaiderius "Cottbus" sutriuškino bei įveikė "Werder" ekipą.

Statistika

Dortmundo „%c00100” 3 – 0 Jenos “Carl Zeiss”
13' [1 – 0] Tinga
70' [2 – 0] Diego Klimowicz
87' [3 – 0] Mladen Petric

51' Jan Simak ("Carl Zeiss") pašalintas iš aikštės