"Barcelona" ir toliau neranda rakto į pergalę © Eurofootball.lt
Sekmadienį vakare buvo sužaistos šešerios Ispanijos čempionato 28-ojo turo rungtynės.

Trečią savaitę iš eilės pergalės nesugeba iškovoti "Barcelona", šį kartą turėjusi tenkintis lygiosiomis išvykoje 2 - 2 su "Almeria".

Katalonai pirmavo po Bojano Krkičiaus įvarčio 17-ąją minutę, tačiau dar pirmajame kėlinyje šeimininkai išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje, 57-ąją minutę, "Barcai" pavyko įsiveržti į priekį po tikslaus Samuelio Eto'o smūgio, tačiau už 15-os minučių aikštę už antrąją geltoną kortelę buvo priverstas palikti gynėjas Gabrielis Milito, o "Almeria" likus penkioms minutės iki mačo pabaigos išlygino rezultatą po Kalu Uche įvarčio galva.

Kitose sekmadienio rungtynėse trečioje vietoje Ispanijos čempionate esantis "Villarreal" klubas namuose 2 - 0 įveikė "Zaragoza" ekipos pasipriešinimą ir sumažino atsilikimą turnyrinėje lentelėje nuo "Barcelona" iki dviejų taškų.

Rungtynėse tarp vietos "Getafe" ir Santandero "Racing" komandų, kurias šeimininkai laimėjo rezultatu 2 - 1, buvo parodytos net 3 raudonos kortelės. Aikštę anksčiau laiko buvo priversti palikti du "Racing" ir vienas "Getafe" futbolininkas.

Visų sekmadienio rungtynių statistika:

Barselonos "Espanyol" 2 - 1 "Mallorca"
14' [0 - 1] Daniel Guiza
59' [1 - 1] Luis Garcia
90' [2 - 1] Luis Garcia (iš 11 m. baudinio)

"Getafe" 2 - 1 Santandero "Racing"
55' [0 - 1] Euzebiusz Smolarek
67' [1 - 1] Ikechukwu Uche
77' [2 - 1] Jaime Gavilan

75' iš aikštės pašalintas Pablo Alvarez ("Racing")
78' iš aikštės pašalintas Tono ("Racing")
79' iš aikštės pašalintas Braulio ("Getafe")

"Valladolid" 0 - 0 Pamplonos "Osasuna"

"Villarreal" 2 - 0 "Zaragoza"
11' [1 - 0] Nihat
65' [2 - 0] Giuseppe Rossi (iš 11 m. baudinio)

"Almeria" 2 - 2 "Barcelona"
17' [0 - 1] Bojan Krkic
33' [1 - 1] Ruben Martin Pulido
67' [1 - 2] Samuel Eto´o
85' [2 - 2] Kalu Uche

72' iš aikštės pašalintas Gabriel Milito ("Barcelona")

Madrido "Atletico" 3 - 0 "Levante"
24' [1 - 0] Sabrosa Simao
39' [2 - 0] Diego Forlan
53' [3 - 0] Diego Forlan