Olandijoje "Ajax" pasinaudojo PSV kluptelėjimu © Eurofootball.lt
Sekmadienį Olandijos „Eredivisie“ lygos pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės ketverios 29-ojo turo varžybos. „Ajax“ sutriuškino „Willem II“, tuo tarpu kai PSV prarado du taškus išvykoje mače su „Roda“. Rezultatyviomis lygiosiomis pasibaigė mačas tarp „Utrecht“ ir „AZ“, o „NEC“ įveikė „Sparta“.

Du svarbius taškus prarado Eindhoveno PSV klubas, išvykoje lygiosiomis 1-1 sužaisdami su vidutinioku Kerkradės „Roda“ klubu. Antrojo kėlinio viduryje Jeffersonas Farfanas tiksliu smūgiu išvedė PSV į priekį, bet paskutinėmis rungtynių akimirkomis Marcelis Meeuwis rezultatą išlygino.

Šiuo suklupimu pasinaudojo Amsterdamo „Ajax“ klubas, namie 4-1 sutriuškinęs Tilburgo „Willem“ vienuolikę. Nors 18-ąją minutę po Franko Demouge pelnyto įvarčio svečiai pirmavo, jiems turėtos persvaros išlaikyti nepavyko.

Prabėgus dešimčiai minučių rezultatyviausias čempionato žaidėjas puolėjas Klaasas Janas Huntelaaras rezultatą išlygino, o prieš pat pertrauką urugvajietis Luizas Suarezas persvėrė rezultatą. Antrojo kėlinio pradžioje ir pabaigoje šis žaidėjas dar du kartus siuntė kamuolį į tinklą.

Čempionato kol kas su 60 takų pirmauja PSV klubas, kuris keturiais taškais po 28 rungtynių lenkia artimiausią savo persekiotoją ir aršiausią priešą „Ajax“. Šie klubai savo tarpusavio rungtynes žais trečiadienį.