29 turas: Triuškinama "Lille" pergalė © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijoje buvo žaidžiami 29-ojo "Ligue 1" čempionato turo susitikimai.

Triuškinamą pergalę iškovojo nesėkmingai pirmoje pirmenybių pusėje rungtyniavęs "Lille" klubas, namuose net 5-0 sutriuškinęs naujoką "Caen". Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Stefanas Lichtsteineris bei Yohanas Cabaye, o vieną taiklų smūgį pridėjo buvęs Prancūzijos nacionalinės rinktiūnės puolėjas Pierre-Alainas Frau. Po šios pergalės su 39 taškais po 29 rungtynių "Lille" pakilo į 7-ąją turnyrinės lentelės vietą ir įsijungė į kovą dėl vietos UEFA turnyruose.

Užtikrintą pergalę šaštadienį iškovojo ir čempionų titulą ginantis bei čempionate pirmjaukantis "Lyon" klubas, išvykoje 0-3 įveikęs kunigaikštystės "Monaco" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė sėkmingai pastaruoju metu rungtyniaujantis Abdulkaderas Keita, o vieną taiklų smūgį pridėjo puikią formą po traumos demonstruojantis Fredas.

Dar du taškus čempionate prarado Paryžiaus "P.S.G" ekipa, sužaidusi lygiosiomis 1-1 su "Valenciennes" klubu ir tik dėka artimiausių persekiotojų nesėkmių sugebėjusi išsilaikyti išlikimą garantuojančioje 17-oje turnyrinės lentelės vietoje. Paryžiečiai šiame mače buvo priversti vytis varžovus, kai 50-ąją minutę kamuolį į savo vartų tinklą pasiuntė Marcosas Ceara ir jie tą padaryti sugebėjo tik 82-ąją minutę, kai išlyginamąjį įvartį pelnė Pedro Pauleta.

29-ojo turo rezultatai:

"%c00094" 5 - 0 "%c00206"
35` [1 - 0] stefen Lichtsteiner
43` [2 - 0] Yohan Cabaye
64` [3 - 0] Yohan Cabaye (iš 11m.)
86` [4 - 0] Pierre Alain Frau
90` [5 - 0] Stefen Lichtsteiner

"%c00036" 0 - 3 "%c00055"
21` [0 - 1] Abdulkader Keita
35` [0 - 2] Fred
38` [0 - 3] Abdulkader Keita

"%c00023" 1 - 1 "%c00306"
50` [0 - 1] Marcos Ceara (į savo vartus)
82` [1 - 1] Pedro Pauleta

"%c00098" 1 - 1 "%c00067"
41` [0 - 1] Olivier Thomert
49` [1 - 1] Tulio de Melo

"%c00293" 1 - 1 "%c00025"
73` [0 - 1] Jean-Sebastien Jaures (iš 11m.)
75` [1 - 1] Rafik Saifi

"%c00096" 1 - 2 "%c00090"
42` [0 - 1] Habib Bamogo
47` [1 - 1] Miralem Pjanic (iš 11m.)
56` [1 - 2] Honorato Ederson (iš 11m.)

"%c00065" 1 - 1 "%c00254"
52` [1 - 0] Mevlud Erding
80` [1 - 1] Moncef Zerka

"%c00146" 0 - 0 "%c00092"