Antrasis "Bayern" pralaimėjimas Vokietijos čempionate © Eurofootball.lt
Penktadienį iš šeštadienį Vokietijos Bundesligos pirmenybėse buvo sužaistos septynerios 24-ojo turo varžybos. Antrąją nesėkmę čempionate patyrė lyderis "Bayern", tuo tarpu "Hambuger" įveikusi "Borussia" pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Vienas lygos autsaiderių "Cotttbus" klubas namuose priėmė galingai šiame sezone atrodantį ir vos vieną pralaimėjimą čempionate patyrusį Miuncheno "Bayern" klubą.

Prasidėjus rungtynėms aikštės šeimininkai nerodė didelės iniciatyvos, kadangi žaidė atsargiai prisibijodami savo tituluoto varžovo. Vis tik sužaidus 18 minučių būtent "Cottbus" išsiveržė į priekį, kai iš artimos distancijos pasižymėjo Branko Jeličius.

Tačiau prabėgus dar dešimčiai minučių "Bayern" turėjo fantastišką galimybę išlyginti rezultatą, kai į šeimininkų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Vis dėlto prie žymos stojęs prancūzas Franckas Ribery nesugebėjo pergudrauti vartininko Gerhardo Tremmerio.

Artėjus pirmajam kėliniui prie pabaigos "Bayern" antrą kartą šiame mače buvo priverstas traukti kamuolį iš savų vartų tinklo, nes legionierius iš Serbijos B.Jeličius dar kartą privertė kapituliuoti patyrusį vartų sargą Oliverį Kahną: 2-0.

Kitame mače "Hamburger" iškovojo pelnytą pergalę rezutlatu 1-0 prieš blankiai atrodančią Dortmundo "Borussia" vienuolikę. Sužaidus tris minues svečių vartininkas Marcas Ziegleris atrėmė saugo Piotro Trochowskio smūgį, o dar po kelių akimirkų užblokavo to pačio žaidėjo ataką.

33-iąją susitikimo minutę jaunasis P.Trochowskis šį kartą pavojingai pagrasino atlikdamas baudos smūgį, bet vėl puikią reakciją pademonstravo patyręs M.Ziegleris. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti septynias minutes vartininkas pirštų galais atmušė Rafaelio van der Vaarto bandymą.

Visgi šeimininkų pastangos atsipirko antrojo kėlinio viduryje. 63-iąją minutę puolėjas iš Peru Paolo Guerrero sugebėjo nuginkluoti "Borussia" vartininką ir taip atnešė komandai svarbius triš taškus.

Pergalingų pergalių seriją Bochumo mieste turėjo nutraukti čempionų titulą ginantis "Stuttgart" klubas, mačą su vietos "Bochum" baigęs lygiosiomis 1-1.

Sužaidus keturias minutes šeimininkai išsiveržė į priekį po Benjamino Auerio tikslaus smūgio, bet arbitras užfiskavo nuošalę. Dar po dvylikos minučių įvartis krito ir kitoje aikštės pusėje, kurį pelnė "Stuttgart" kapitonas Fernando Meira, bet jis nebuvo įskaitytas dėl pražangos.

Vis tik 21-ąją minutę "Bochum" pavyko įmušti, o tai padarė Christophas Dabrowskis. Po pertraukos rezultatas iš karto tapo lygus, kai svečių gretose pasižymėjo saugas Thomas Hitzlspergeris.

Rezultatyvios lygiosios buvo užfiksuotos Hanoveryje, kur "Hannover" futbolininkai mačą su Bielefeldo "Arminia" baigė lygiosiomis 2-2. Pirmame kėlinyje geriau atrodė svečiai, kurie 15-ąją minutę po Andre Mijatovičiaus įvarčio išsiveržė į priekį.

Netrukus "Hannover" pavyko atstatyti "status quo" ir tai padarė olandas Arnoldas Brugginkas. Kėlinio pabaigoje svečiams vėl pavyko persverti rezultatą po Christiano Eiglerio smūgio.

Vis tik antrajame kėlinyje sužaidus 11 minučių Jiri Stajneris dar kartelį išlygino rezultatą ir iki mačo pabaigos daugiau jis ir nebesikeitė. "Cottbus", kuriam taip buvo 500-osios rungtynės istorijoje nepavyko iškovoti pergalės.

Penktadienio iš šeštadienio rungtynių statistika:

Gelzenkircheno "%c00015" 2 - 1 "%c00258"
21' [0 - 1] Blagoy Geogiev
60' [1 - 1] Kevin Kuranyi
75' [2 - 1] Heiko Westermann

"%c00309 2 - 0 Miuncheno "%c00001"
18' [1 - 0] Branko Jelic
38' [2 - 0] Branko Jelic

29' Franck Ribery ("Bayern") nerealizavo 11 metrų baudinio

"%c00024" 1 - 0 Dortmundo "%c00100"
63' [1 - 0] Jose Paolo Guerrero

"%c00342" 0 - 1 Frankfurto "%c00257"
25' [0 - 1] Michael Fink

"%c00088" 2 - 2 Bielfeldo "%c00210"
14' [0 - 1] Andre Mijatovic
16' [1 - 1] Arnold Bruggink
38' [1 - 2] Christian Eigler
56' [2 - 2] Jiri Stajner

"%c00010" 1 - 1 "%c00027"
21' [1 - 0] Christoph Dabrowski
47' [1 - 1] Thomas Hitzlsperger

Rostoko "%c00101" 0 - 0 Berlyno "%c00105"