"Roma" palaužė "Milan" Italijos pirmenybėse © Eurofootball.lt
Italijos čempionate šeštadienį sužaisti du mačai.

Itin svarbią ir dramatišką pergalę iškovojo antroje vietoje žengiantis "Roma" klubas, namie rezultatu 2-1 įveikęs buksuojantį "Milan".

Svečiai antrojo kėlinio pradžioje įsiveržė į priekį, kai po Massimo Oddo perdavimo pasižymėjo Kaka. Kuomet atrodė, jog Carlo Ancelotti auklėtiniams pavyks kiek netikėtai iškovoti tris taškus, viskas apsivertė aukštyn kojom per keletą akimirkų.

78 minutę gynėjų pamirštas ir visiškai vienas paliktas Ludovicas Giuly atstatė pusiausvyrą, o 81 minutę kitas po keitimo aikštėje pasirodęs atakuojančio plano žaidėjas Mirko Vučiničius išvengė dirbtinės nuošalės spąstų ir po Daniele De Rossi perdavimo antrą kartą nuginklavo Zeljko Kalačą.

Ši pergalė leido antroje vietoje turnyrinėje lentelėje žengiančiam Romos klubui sumažinti atsilikimą nuo lyderio Milano "Inter", sužaidusio vienu maču mažiau, iki 3 taškų.

Kitos vakaro rungtynės tarp "Udinese" ir Romos "Lazio" baigėsi taikiai 2-2.

"Roma" 2 - 1 "AC Milan"
56' [0 - 1] Kaka
78' [1 - 1] Ludovic Giuly
81' [2 - 1] Mirko Vucinic

"Udinese" 2 - 2 Romos "Lazio"
12' [0 - 1] Tommaso Rocchi
56' [1 - 1] Damiano Ferronetti
80' [1 - 2] Christian Daniel Ledesma
86' [2 - 2] Antonio Di Natale