Lietuviai užsienyje: Pirmas T.Danilevičiaus įvartis "Grosseto" ekipoje © Eurofootball.lt
Jūsų dėmesiui - tęsiame Europos lygų, kuriose žaidžia lietuviai, apžvalgas. Šią savaitę pirmąjį savo įvartį "Grosseto" komandoje pelnė Lietuvos rinktinės puolėjas Tomas Danilevičius.

Lenkijos "Ekstraklasa" lyga

Lodzės "Widzew" 1 – 1 Poznanės "Lech"
Mindaugas Panka šeimininkų gretose žaidė visas rungtynes. Lodzės komanda, visoms ekipoms čempionate sužaidus po 20 turų, užima 13-14 vietas.

Zabžės "Gornik" 3 – 0 Bialystoko "Jagiellonia"
Nugalėtojų komandoje nei Tadas Papečkys, nei Marius Kižys nerungtyniavo. "Gornik" po šios pergalės dalinasi 7-8 vietas.

Lubino "Zaglebie" 3 – 0 Wodzislavo "Odra"
Vidas Alunderis nugalėtojų gretose žaidė visas rungtynes ir buvo įspėtas. Lietuvio komanda dalinasi 5-6 vietas Lenkijos čempionate.

Kielcų "Korona" 0 – 2 Chožuvo "Ruch"
5-6 vietas besidalinanti Andriaus Skerlos Kielcų "Korona" pralaimėjo 9-10 vietas užimančiai Chožuvo "Ruch". Lietuvos rinktinės gynėjas žaidė visą mačą.

Lodzės "LKS" 0 – 0 Krokuvos "Cracovia"
Algimanto Breikšto globojamas Lodzės "LKS" lieka priešpaskutinėje, 15-oje pozicijoje. Nei vienas lietuvis šioje ekipoje nežaidė.

Italijos "Serie B" lyga

"Brescia" 3 – 0 "Cesena"
Marius Stankevičius žaidė visas rungtynes. Jo atstovaujama "Brescia" dalinasi 4-5 vietas antrajame pagal pajėgumą Italijos divizione.

"Grossetto" 2 – 2 "Bari"
Tomas Danilevičius įmušė pirmąjį, Lietuvos futbolo gerbėjų taip ilgai lauktą, įvartį "Grossetto" komandoje. Lietuvis pasižymėjo 42-ą minutę, o 86-ą buvo pakeistas. "Grossetto" Italijos Serie B – 16-as.

Čekijos "Gambrinus" lyga

Libereco "Slovan" 2 – 2 Žižkovo "Viktoria"
Tomas Radzinevičius šeimininkų komandoje nežaidė. Lietuvio komanda Čekijoje – devinta.

Ukrainos aukščiausioji lyga

Simferopolio "Tavria" 0 – 0 Charkovo "Metallist"
Andrius Jokšas šeimininkų gretose žaidė iki 89-osios minutės ir 24-ąją minutę buvo įspėtas. "Tavria" Ukrainoje žengia šešta.

Ochtirkos "Naftovyk" 1 – 1 Dnepropetrovsko "Dnipro"
Aurimas Kučys Ochtirkos komandoje rungtyniavo iki 72-os minutės. Po šio mačo "Neftianik" su 17 taškų užima 14-ąją vietą.

Rumunijos "Liga I"

Arado "UTA" 0 – 1 Galiačio "Otelul"
Du lietuvius savo gretose turintis "Otelul" nugalėjo savo priešininkus. Tadas Labukas žaidė nuo 82-os minutės, o Paulius Grybauskas nežaidė. Galiačio klubas įsitaisęs pačiame turnyrinės lentelės viduryje – užima devintą vietą.

FC "Unirea" 2 – 2 Krajovos "Universitet"
Šeimininkų gretose vartininkas iš Lietuvos Giedrius Arlauskis nežaidė.

Šveicarijos "Challenge" lyga

"Bellinzona" 2 – 0 "Locarno"
Gediminas Paulauskas šeimininkų komandoje nežaidė. "Bellinzona" savo sąskaitoje turi 48 taškus ir užima pirmąją vietą.

Portugalijos "Superlyga"

"Belenenses" 2 – 3 Porto "Boavista"

Edgaro Jankausko atstovaujama, šeštąją vietą Portugalijoje užimanti "Belenenses" ekipa nepasinaudojo proga turnyro lentelėje aplenkti Lisabonos "Sporting" ir pakilti į penktąją poziciją. Lietuvio klubas pralaimėjo dešimtoje vietoje esančiai "Boavista" ekipai. E. Jankauskas žaidė nuo 76-os minutės.