27 turas: "AZ" lygiosios ir atsaiderių pergalės Olandijoje © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį vyksta 27 Olandijos "Eredivisie" čempionato turo rungtynės. Kaip ir įprasta, penktadienį bei šeštadienį sužaisti penki susitikimai.

Toliau niekaip nelaimi Alkmaaro "AZ", kurie šįkart išvykoje lygiosiomis 1-1 sužaidė su Kerkradės "Roda". Šeimininkai į priekį įsiveržė jau pačioje mačo pradžioje po taiklaus Willemo Janseno smūgio. Iki rungtynių pabaigos likus dešimčiai minučių rezultatą išlygino Simonas Cziommeris. Po šių lygiųjų "AZ" ir toliau lieka 11 vietoje, "Roda" iš 7 nukrito į 8.

Iki šio turo visišku autsaideriu buvęs Tilburgo "Willem II" klubas išvykoje 2-1 nugalėjo "De Graafschap", nors šeimininkai į priekį išsiveržė pirmieji jau pačioje mačo pradžioje. Vėliau "Willem II" atsakė dviem įvarčiais ir iš paskutinės, 18 vietos, pakilo į 15.

Pergalę iškovojo bei iš 16 į 14 vietą pakilo ir "VVV Venlo" ekipa, išvykoje 3-1 palaužusi Arnhemo "Vitesse". Svečiai jau po pirmų 6 minučių pirmavo dviejų įvarčiu persvara, o kėlinio pabaigoje įmušė ir trečią įvartį.

Penktadienio ir šeštadienio rezultatai

"Vitesse" 1 - 3 "VVV Venlo
2' [0 - 1] J. Oost (11 m.)
6' [0 - 2] N. Amrabat
45' [0 - 3] N. Amrabat
61' [1 - 3] S. Kolk

NAC 3 - 0 "Sparta"
8' [1 - 0] C. Feher
56' [2 - 0] A. Lurling
81' [3 - 0] A. Lurling

"Roda" 1 - 1 AZ
3' [1 - 0] W. Janssen
80' [1 - 1] S. Cziommer

"De Graafschap" 1 - 2 "Willem II"
3' [1 - 0] N. Tarvajärvi
40' [1 - 1] R. Poepon
58' [1 - 2] F. Demouge

84' S. Keller ("De Graafschap") pašalintas iš aikštės

"Twente" 1 - 0 "Heerenveen"
78' [1 - 0] Y. Hersi