26 turas: "Real" padidino atotrūkį nuo "Barcelona" © Eurofootball.lt
Šeštadienį vakare buvo sužaistos ketverios Ispanijos čempionato 26-ojo turo rungtynės.

Ketvirtąjį pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrė "Barcelona" futbolininkai išvykoje 2-4 nusileidę Madrido "Atletico" ekipai. Katalonai pirmavo po puikaus Ronaldinho įvarčio per save 30-ąją minutę, tačiau dar pirmajame kėlinyje "matracai" sugebėjo persversti rezultatą savo naudai po Sergio Aguero ir Maxi Rodriguezo įvarčių.

Antrajame kėlinyje "Barcelona" gynyba ir toliau buvo gniuždoma - 62-ąją minutę Carlesas Puyolis baudos aikštelėje pastumė S.Aguero ir teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Diego Forlanas. Po devynių minučių fantastiškai rungtyniavęs S.Aguero pelnė savo antrąjį įvartį, po kurio rezultatas tapo 1-4. Nuo gėdingo sutriuškinimo svečius išgelbėjo Samuelis Eto'o tiksliai smūgiavęs iš baudos aikštelės prieigų 73-ąją minutę.

"Barcelona" kluptelėjimu pasinaudojo ir persvarą iki penkių taškų turnyrinėje lentelėje padidino Madrido "Real" futbolininkai išvykoje dramatiškose rungtynėse 3-2 įveikę Huelvos "Recreativo" komandą.

Šeimininkai pirmamo po Martino Cacereso įvarčio rungtynių pradžioje, tačiau 29-ąją minutę Raulis smūgiu galva, po Roystono Drenthe perdavimo, išlygino rezultatą. Verta pažymėti, kad šoninis teisėjas suklydo įskaitydamas įvartį, nes Raulis nespėjo grįžti iš nuošalės prieš perdavimą.

Antrajame kėlinyje nemažai darbo turėjo teisėjas - 52-ąją mačo minutę už smūgį galva į Gabrielį Heinze iš aikštės buvo pašalintas "Recreativo" gynėjas Roberto Beto, tačiau jėgos išsilygino už keturių minučių, kai už antrąją geltoną kortelę aikštę buvo priverstas palikti Sergio Ramosas. Kortelių dalybos tuo nesibaigė. Šeimininkai liko mažumoje dar kartą, nes Quique Alvarezas tiesia koja "įvažiavo" į Arjeną Robbeną ir gavo raudoną kortelę.

Rungtynių didvyriu tapo traumą išsigydęs Robinho, kuris vos pasirodęs aikštelėje po keitimo stipriu smūgiu iš maždaug 15 metrų išvedė "karališkąjį" klubą į priekį. 90-ąją minutę tas pats Robinho preciziškai tiksliai perkėlė kamuolį per vartininką ir užtvirtino svečių pranašumą. Prieš pat finalinį švilpuką "Recreativo" dar pelnė įvartį nuostabiu baudos smūgiu, tačiau jis džiaugsmo neatnešė, nes "Real" šventė pergalę rezultatu 3-2.

Kitose šeštadienio rungtynėse La Karunijos "Deportivo" namuose nugalėjo "Sevilla" futbolininkus, o "Valencia" išvykoje nesugebėjo pasipriešinti Barselonos "Espanyol" ekipai.

Šeštadienio rungtynių statistika:

Madrido "Atletico" 4 - 2 "Barcelona"
30' [0 - 1] Ronaldinho
38' [1 - 1] Sergio Aguero
42' [2 - 1] Maxi Rodriguez
62' [3 - 1] Diego Forlan (iš 11 m. baudinio)
71' [4 - 1] Sergio Aguero
73' [4 - 2] Samuel Eto´o

La Korunijos "Deportivo" 2 - 1 "Sevilla"
25' [0 - 1] Frederic Kanoute
35' [1 - 1] Christian Wilhelmsson (iš 11 m. baudinio)
65' [2 - 1] Angel Lafita

Huelvos "Recreativo" 2 - 3 Madrido "Real"
16' [1 - 0] Jose Martin Caceres
29' [1 - 1] Raul
74' [1 - 2] Robinho
90' [1 - 3] Robinho
90' [2 - 3] Carlos Martins

52' Roberto Beto ("Recreativo" 56' Sergio Ramos ("Real"), 69' Quique Alvarez ("Recreativo") pašalinti iš aikštės

Barselonos "Espanyol" 2 - 0 "Valencia"
4' [1 - 0] Luis Garcia
52' [2 - 0] Luis Garcia (iš 11 m. baudinio)

81' Hedwiges Maduro ("Valencia") pašalintas iš aikštės