"Middlesbrough" pateko į FA taurės ketvirtfinalį © Eurofootball.lt
Vienintelėse trečiadienio Anglijos Futbolo Asociacijos (FA) taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse "Premier" lygos "%c00053" klubas po dramatiškos kovos ir pratęsimo minimaliu rezultatu 1-0 palaužė žemesniojo diviziono "Sheffield United".

Vienintelį mačo įvartį 114 minutę į savo vartus įsimušė vartininkas Paddy Kenny, nesugraibęs kamuolio po puolėjo Mido smūgio.

Didžiąją rungtynių dalį aikštėje dominavo "Middlesbrough" vienuolikė, kurios atakų smaigalyje pirmą kartą rungtyniavo už beveik 13 milijonų svarų sterlingų įsigytas ir daug galvos skausmo varžovų gynėjams kėlęs puolėjas Alfonso Alvesas.

Tačiau du pavojingus jo smūgius atrėmė P.Kelly, kitiems Garetho Southgate'o auklėtiniams pasižymėti taip pat nepavyko, todėl atrodė, jog artėjama prie 11 metrų baudinių serijos. Visgi vėlyva klaida kainavo Šefildo komandai, prieš pat finalinį teisėjo švilpuką sukūrusiai dar keletą progų pusiausvyrai atstatyti, vietą ketvirtfinalyje.

Kitame etape "Middlesbrough" susigrums su "Cardiff City".