"Inter" ir "Roma" pasidalino po tašką © Eurofootball.lt
Trečiadienio vakarą Italijos aukščiausioje lygoje įvyko 25 turo rungtynės. Didžiajame susitikime „Inter“ sužaidė lygiosiomis su „Roma“, „Milan“ prarado du taškus ir tuo pasinaudojo pergalę iškovojusi „Fiorentina“.

Rungtynės tarp čempionato lyderių Milano „Inter“ bei „Roma“ klubų „San Siro“ stadione baigė lygiosiomis 1-1. Pirmajam kėliniui einant į pabaigą, 38 minutę, „Roma“ išsiveržė į priekį. Marco Tonetto pasiuntė kamuolį į varžovų baudos aikštelę ir ten buvęs „Roma“ atakų lyderis Francesco Totti atsikratė jį dengusio Christiano Chivu ir taikliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Tačiau antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet jau atrodė, kad „Roma“ turi puikias galimybes švęsti pergalę, klubą užklupo problemos. 84 minutę svečių gynėjas Philippe Mexes grubiai prasižengė prieš Hernaną Crespo ir užsidirbo antrają geltoną kortelę, tad sostinės ekipos žaidėjai turėjo rungtynes baigti dešimtyje. Tuo pasinaudojo „Inter“ ir už 4 minučių išlygino rezultatą. „Inter“ kapitonas Javieras Zanetti paleido galingą bei tikslų smūgį ių baudos aikštelės prieigų ir privertė iš džiaugsmo pašokti visus stadione buvusius „Inter“ sirgalius.

Kitas Milano klubas taip pat sužaidė lygiosiomis 1-1, tačiau su kur kas palankesniu varžovu „Catania“. 55 minutę „Milan“ brazilas Alexandre Pato išvedė savo ekipą į priekį. Aštuoniolikametis prasiveržė pro tris varžovus ir paleido tikslų smūgį iš 25 metrų. Tačiau vos po aštuonerių minučių kitame aikštės gale Gionatha Spinesi galva nukreipė komandos draugo Vargas aukštą perdavimą į vartus taip iškovodamas savo ekipai vieną tašką prieš praeito sezono Čempionų lygos nugalėtojus.

Šiomis „Milan“ lygiosiomis pasinaudojo „Fiorentina“ ekipa, 1-0 įveikusi „Livorno“ klubą bei nustumusi „Milan“ ekipą į penktą turnyrinės lentelės vietą. 59 minutę afrikietis Ndiaye Papa Waigo taikliu smūgiu galva pelnė savo pirmą įvartį „Serie A“ ir šis įvartis jo klubui atnešė tris taškus.