24 turas: Lyderių pergalės Prancūzijos lygoje © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse vyko 24-ojo čempionato turo susitikimai. Pergales šiame ture iškovojo visos trys turnyrinės lentelės viršuje žengiančios ekipos.

Čempionų titulą ginantis ir šiuo metu pirmenybėse pirmaujantis "Lyon" klubas šiame ture susitiko su vienu turnyro autsaiderių "Sochaux" klubu ir nepaliko šiam jokių vilčių nugalėdamas rezultatu 4-1. Du įvarčius nugalėtojams pelnė prieš sezoną ekipą papildęs prancūzas Mathieu Bodmeras, o po vieną pridėjo Sidney`us Govou ir Karimas Benzema. Vienintelį įvartį "Sochaux" gretose pelnė Fabrice Pancrate.

Tokiu pat trijų įvarčių skirtumu pergalę iškovojo ir antroje vietoje žengiantis "Bordeaux", namuose 3-0 sutriuškinęs autsaiderį "Metz". Dviem įvarčiais prie šios Bordo ekipos pergalės prisidėjo labai sėkmingai pastaruoju metu rungtyniaujantis argentinietis Fernando Cavenaghi, o vieną pridėjo Alou Diarra.

Po nesėkmingų rungtynių serijos pergalę savaitgalį iškovojo ir trečioje vietoje žengianti "Nancy" ekipa, minimaliu rezultatu 1-0 įveikusi "Toulouse" pasipriešinimą. Vienintelį mačo įvartį paskutinę rungtynių minutę nuo 11-os metrų žymos pelnė Sebastienas Puygrenier. Po šios pergalės "Nancy" nuo antroje vietoje esančio "Bordeaux" atsilieka 4-iais, o nuo pirmaujančio "Lyon" 8-iais taškais.

24-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 4 - 1 "%c00065"
2` [1 - 0] Mathieu Bodmer
52` [1 - 1] Fabrice Pancrate
76` [2 - 1] Mathieu Bodmer
90` [3 - 1] Sidney Govou
90` [4 - 1] Karim Benzema

"%c00064" 3 - 0 "%c00096"
26` [1 - 0] Fernando Cavenaghi (iš 11m.)
73` [2 - 0] Fernando Cavenaghi
88` [3 - 0] Alou Diarra

"%c00254" 1 - 0 "%c00092"
90` [1 - 0] Sebastien Puygrenier (iš 11m.)

"%c00023" 0 - 0 "%c00098"

"%c00036" 0 - 0 "%c00094"

"%c00067" 1 - 2 "%c00025"
45` [0 - 1] Dennis Oliech
49` [1 - 1] Mickael Pagus
90` [1 - 2] Dennis Oliech

"%c00034" 3 - 0 "%c00146"
38` [1 - 0] Renaud Cohade (iš 11m.)
85` [2 - 0] Alvaro Santos
90` [3 - 0] Jacob Mulenga

80` Yohan Benalouane ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės
89` Freddy Guarin ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės

"%c00306" 3 - 0 "%c00293"
40` [1 - 0] Steve Savidan
56` [2 - 0] Sebastien Roudet
86` [3 - 0] Filip Sebo