24 turas: PSV lygiosios Olandijoje © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį vyksta šalies "Eredivisie" pirmenybių 24 turo rungtynės, taip pat sužaistas ir vienas atkeltas mačas.

Šalies čempionai ir vienvaldžiai lyderiai namie lygiosiomis 1-1 sužaidė su į kovą dėl aukščiausių titulų sėkmingai įsijungusia "Heerenveen" vienuolike. PSV į priekį įsiveržė tik prasidėjus mačui - 1 rungtynių minutę pasižymėjo Otmanas Bakkalas, tačiau po pertraukos prabėgus 7 minutėmis santykį išlygino Michaelis Bradley. Po šių lygiųjų "Heerenveen" nors laikinai vėl pakilo į antrą poziciją.

Panašiai, kaip ir PSV, savo mačą pradėjo ir Bredos "NAC", kurie rungtynėse su "Utrecht" į priekį įsiveržė taip pat 1 minutę. Tai buvo vienintelis mačo įvartis.

13 pergalę pirmenybėse iškovojo, tačiau iš ketvirtosios vietos nepakilo Roterdamo "Feyenoord", išvykoje 3-1 palaužę "De Graafschap". Šeimininkai po Lasse Schøne įvarčio piemajame kėlinyje pirmavo, tačiau prieš pat pertrauką rezultatą išlygino Roy'us Makaay'us, o antrajame kėlinyje du įvarčius pridėjo Nickas Hofsas.

Verta paminėta, jog antroje-ketvirtoje vietoje esančios ekipos visos turi po 44 taškus, ir tik dėl skirtingo įvarčių santykio užima atitinkamas vietas.

Trečiadienį sužaistas ir vienas atkeltas mačas, kuriame į prizininkų kovą taip pat įsitraukusi Bredos "NAC" išvykoje 1-0 palaužė vienus autsaiderių Roterdamo "Sparta".

Rungtynių rezultatai

"Sparta" 0 - 1 "NAC"
62' [0 - 1] F. Idabdelhay

82' R. Molhoek ("NAC") pašalintas iš aikštės

"Twente" 2 - 1 "Heracles"
72' [0 - 1] G. Garcia-Garcia
77' [1 - 1] E. Elia
86' [2 - 1] B. NKufo

"NAC" 1 - 0 "Utrecht"
1' [1 - 0] R. Penders

PSV 1 - 1 "Heerenveen"
1' [1 - 0] O. Bakkal
52' [1 - 1] M. Bradley

"De Graafschap" 1 - 3 "Feyenoord"
18' [1 - 0] L. Schøne
45' [1 - 1] R. Makaay
56' [1 - 2] N. Hofs
63' [1 - 3] N. Hofs

"Vitesse" 2 - 1 "Groningen"
34' [1 - 0] H. Gommans
56' [1 - 1] M. Meerdink
75' [2 - 1] R.v.d. Schaaf