"Rangers" pergalė Škotijos pirmenybėse © Eurofootball.lt
Šeštadienį Škotijos čempionate be Edinburgo "Hearts" rungtynių vyko dar keturi mačai. „St Mirren“ sužaidė lygiosiom su „Inverness CT“, „Motherwell“ minimaliu skirtumu įveikė „Kilmarnock“, taikiai išsiskyrė „Dundee United“ ir „Hibernian“, o „Rangers“ užtikrintai nugalėjo „Falkirk“.

Rungtynėse tarp „St Mirren“ ir Inverness CT“ pirmieji pasižymėjo svečiai. 38 minutę iš maždaug šešiolikos metrų įvartį pelnė Grantas Munro, tačiau po pirmojo kėlinio turėtos persvaros jiems išlaikyti nepavyko.

„St Mirren“ nenuleido rankų ir 74 minutę išlygino rezultatą. Įvartį įmušė Billy Mehmetas. Nepaisant abiejų komandų pastangų, daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir ekipos teko tenkintis lygiosiomis 1-1.

Kitame mače tarp „Motherwell“ ir „Kilmarnock“ netrūko aistrų ir dramos. Antrajame kėlinyje, 72 minutę, Davidas Lilley užsidirbo antrąją geltoną kortelę bei buvo pašalintas iš aikštės. Tačiau rungtynės baigėsi dar dramatiškiau, kai 90 minutę Davidas Clarksonas galva įmušė pergalingą įvartį šeimininkams.

„Dundee United“ ir „Hibernian“ pasidalino po tašką. Intriguojantis mačas buvo paženklintas vos dviem įvarčiais. 15 minutę nuo vienuolikos metrų žymos pasižymėjo šeimininkų žaidėjas Noelis Huntas. Tuoj po pertraukos, 46 minutę, rezultatą išlygino Johnas Rankinas, įmušdamas vieną gražiausių turo įvarčių.

Šios komandos jau ketvirtą kartą išsiskyrė taikiai, tačiau padovanojo žiūrovams įdomaus futbolo vakarą. Švieslentėje buvo užfiksuotas rezultatas – 1-1.

Paskutinėse dienos rungtynėse čempionato lyderis „Rangers“ klubas užtikrintai įveikė „Falkirk“. Kriso Boydo 23 minutę ir Steveno Naismitho 89 minutę pelnyti įvarčiai leido Glazgo futbolininkams iškovoti dar vieną pergalę.

Po dar pridėtų trijų taškų „Rangers“ padidino savo pranašumą prieš kitą Glazgo komandą „Celtic“ iki septynių taškų.

„Dundee United” 1 – 1 “Hibernian”
13` [1 – 0] Noel Hunt (11m.)
45` [1 – 1] John Rankin

“Motherwell” 1 – 0 “Kilmarnock”
90` [1 – 0] David Clarkson

72` Davidas Lilley (“Kilmarnock”) pašalintas iš aikštės.

„Rangers“ 2 – 0 „Falkirk“
23` [1 – 0] Kris Boyd
89` [2 – 0] Steven Naismith

„St Mirren“ 1 – 1 „Inverness CT“
28` [0 – 1] Grant Munro
74` [1 – 1] Billy Mehmet