22 turas: Užtikrinta "Roma" futbolininkų pergalė © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaistos dvejos Italijos lygos 22 turo rungtynės. "Atalanta " ir "Fiorentina " klubai išsiskyrė taikiai, tuo tarpu antrąją vietą turnyrinėje lentelėje užimanti "Roma" savoje aikštėje įveikė "Reggina" futbolininkų pasipriešinimą.

Pirmosios šios dienos rungtynės, kuriose susitiko "Atalanta " ir "Fiorentina " ekipos, susiklostė itin dramatiškai ir baigėsi lygiosiomis 2 – 2. Rungtynių didvyriu tapo "Atalanta " klubo puolėjas Zlatanas Muslimovičius, kuris šiose rungtynėse pasižymėjo 2 kartus.

Pirmieji į priekį įsiveržė "Fiorentina " futbolininkai, po to, kai 29 minutę pasižymėjo Giampaolo Pazzini. Tačiau jau po minutės pusiausvyrą atstatė Z.Muslimovičius, sugebėjęs pasižymėti po pakelto kampinio. Tai buvo pirmasis puolėjo įvartis šiame sezone.
Antrajame kėlinyje "Fiorentina " vėl persvėrė rezultatą – 60 minutę po to paties G.Pazzini perdavimo galva pasižymėjo Franco Semioli.

Situacija "Atalanta" ekipai tapo dar labiau komplikavosi, nes 74 minutę už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas šios komandos žaidėjas Damianas Tissone.

Nepaisant to, 90 mačo minutę Z.Muslimovičius kontratakos metu iš nedidelio atstumo antrą kartą šiose rungtynėse nuginklavo "Fiorentina " ekipos vartininką, taip išplėšdamas tašką savo komandai.

Vėliau vykusiose rungtynėse vieni iš lygos lyderių - "Roma" futbolininkai savo aikštėje įveikė "Reggina" vienuolikę rezultatu 2 – 0.

Šeimininkai nuo pat mačo pradžios turėjo iniciatyvą, todėl pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 20 minutę po Francesco Totti perdavimo iš krašto galva pasižymėjo "Roma" ekipos gynėjas Christian Panucci.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo šeimininkų puolėjas Amantino Mancini, pasižymėjęs likus 13 minučių iki rungtynių pabaigos.

"Atalanta " 2 – 2 "Fiorentina "
29‘ [0 – 1] Giampaolo Pazzini
30‘ [1 – 1] Zlatan Muslimovic
60‘ [1 – 2] Franco Semioli
90‘ [2 – 2] Zlatan Muslimovic

74‘ iš aikštės pašalintas Damian Tissone ("Atalanta ")

"Roma" 2 – 0 "Reggina"
21‘ [1 – 0] Christian Panucci
77‘ [2 – 0] Amantino Mancini