"Bayer" ir "Hamburg" pasidalijo po tašką © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį Bundesligoje žaidžiami 19-ojo turo mačai, šeštadienis išsiskyrė lygiųjų gausa - keturios iš šešių rungtynių pasibaigė taikiai. Centrinis turo mačas vyks sekmadienį Miunchene, kur susikaus lygos lyderiai "Bayern" bei "Werder".

Tuo tarpu artimiausių persekiotojų dvikova Leverkusene tarp "Bayer" ir "Hamburg" bagėsi lygiosiomis 1-1. Pirmojo kėlinio viduryje po perdavimo iš dešinės svečių kapitonas R.van der Vaartas buvo išvedęs savo komandą į priekį, tačiau sužaidus apie valandą "Bayer" gynėjas M. Friedrichas smūgiu galva išlygino rezultatą.

Po žiemos pertraukos toliau nesėkmingai rungtyniauja praėjusių metų čempionai "Stuttgart", šįkart namie 1-3 neatsilaikę prieš Berlyno "Hertha" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnęs M. Panteličius šiame sezone pasižymėjo jau devynis kartus.

Penktadienio mače pasižymėti pavyko ir 18-ojo turo herojui "Eintracht" naujokui M. Feninui. Šįkart čekas prie "Eintracht" pergalės 2-1 namuose prieš "Arminia" prisidėjo vienu įvarčiu.

Visi rezultatai

"%c00257" 2 - 1 "%c00210"
37' [1 - 0] Ioannis Amanatidis
47' [2 - 0] Martin Fenin
74' [2 - 1] Artur Wichniarek

"%c00008" 1 - 1 "%c00024"
27' [0 - 1] Rafael van der Vaart
60' [1 - 1] Manuel Friedrich

"%c00011" 2 - 1 "%c00258"
26' [0 - 1] Claudiu Iulian Niculescu
35' [1 - 1] Marcel Schäfer
54' [2 - 1] Grafite

"%c00010" 3 - 3 "%c00309"
7' [1 - 0] Kristijan Ipsa (į savo vartus)
42' [2 - 0] Stanislav Sestak
45' [2 - 1] Michael Papadopoulos
68' [3 - 1] Benjamin Auer
69' [3 - 2] Ervin Skela
79' [3 - 3] Branko Jelic

"%c00027" 1 - 3 "%c00105"
7' [0 - 1] Marko Pantelic
41' [1 - 1] Mario Gomez
45' [1 - 2] Marko Pantelic
49' [1 - 3] De Araujo Caetano Rafael

80' Mathieu Delpierre ("Stuttgart") pašalintas iš aikštės

"%c00088" 2 - 2 "%c00342"
44' [1 - 0] Hanno Balitsch
61' [1 - 1] Joshua Kennedy
64' [1 - 2] Tamas Hajnal
87' [2 - 2] Jan Rosenthal

"%c00208" 1 - 1 "%c00101"
19' [1 - 0] Jan Koller
28' [1 - 1] Christian Rahn