A.Veličkos įvarčiai atnešė "Hearts" pergalę Škotijos čempionate © Eurofootball.lt
Svarbią penktąją bei trečiąją iš eilės pergalę Škotijos čempionate iškovojo lietuviškasis Edinburgo "Hearts" klubas, šeštadienį namie 2-0 įveikęs autsaiderę "Gretna" vienuolikę.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė lietuvis A.Velička. Nuo rungtynių pradžios taip pat rungtyniavo saugai Deividas Česnauskis, kurį 70 minutę pakeitė Saulius Mikoliūnas, ir Audrius Kšanavičius.

Tuo tarpu gynėjas Marius Žaliūkas bei puolėjas Ričardas Beniušis liko ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Edinburgo "%c00219" 2 - 0 "%c00343"
3' [1 - 0] Andrius Velička
42' [2 - 0] Andrius Velička (iš 11 m. baudinio)

Pirmasis įvartis krito sužaidus vos keletą minučių - prieš tai neišnaudojęs puikios progos pasižymėti A.Velička netrukus pasitaisė ir, iššokęs vienas prieš vartininką, galingu smūgiu kaire koja pasiuntė kamuolį į tinklą.

42 minutę rezultatyviausias "Hearts" žaidėjas pelnė 14 įvartį sezone, ramiai realizuodamas savo paties uždirbtą 11 metrų baudinį.