23 turas: Alkmaro klubas ir vėl pralaimėjo © Eurofootball.lt
Šį savaitgalį Olandijoje vyksta 23 šalies "Eredivisie" pirmenybių turas. Penktadienį ir šeštadienį sužaisti 5 mačai.

Ir toliau itin vangiai rungtyniauja Alkmaro "AZ" futbolininkai, patiriantys jau dešimtąjį pralaimėjimą. Šįkart jie namie 0-2 nusileido čempionų titulą ginantiems šių pirmenybių vienvaldžiams lyderiams Eindhoveno "PSV". Abu įvarčiai pelnyti buvo pirmoje pirmojo kėlinio pusėje - pasižymėjo Danko Lazovičius bei Ibrahimas Afellay.

Įspūdingiausią pergalę namie žaidusi "Heerenveen" vienuolikė, net 7-0 nušlavusi Arnhemo "Vitesse". Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo tik 2-0, tačiau antrajame įmušė dar penkis įvarčus, ir įtvirtino savo pergalę. Po jos "Heerenveen" pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą.

Penktadienio ir šeštadienio rezultatai

"NAC" 1 - 0 "Twente"
22' [1 - 0] P. Zwaanswijk (11 m.).

"Heerenveen" 7 - 0 "Vitesse"
9' [1 - 0] M. Sulejmani
14' [2 - 0] D. Pranjic
50' [3 - 0] M. Bradley
57' [4 - 0] G. Zuiverloon
66' [5 - 0] R. Beerens
79' [6 - 0] R. Beerens
82' [7 - 0] T. Prager

"AZ" 0 - 2 PSV"
12' [0 - 1] D. Lazovic
25' [0 - 2] I. Afellay

"Excelsior" 1 - 1 "De Graafschap"
22' [0 - 1] N. Tarvajärvi
83' [1 - 1] K. Luyckx

"Heracles" 0 - 2 "NEC"
25' [0 - 1] J. Lens
68' [0 - 2] J. Lens