Antrąją sezono dalį "Bavarai" pradėjo pergale © Eurofootball.lt
Penktadienį varžybomis Rostoke prasidėjo antroji Vokietijos čempionato dalis. Nelengvą pergalę iškovojo sezono lyderiai Miuncheno "Bayern", 2-1 įveikę aikštės šeimininkus "Hansa" futbolininkus.

"%c00101" 1 - 2 "%c00001"
10' [0 - 1] Franck Ribery
42' [0 - 2] Luca Toni
52' [1 - 2] Enrico Kern

Pirmajame kėlinyje geriau atrodę "Bavarai" susikrovė dviejų įvarčių persvarą: 10-ąją minutę, po gražios Ze Roberto bei Miroslavo Kloses kombinacijos, įvartį iš arti pelnė tikslų perdavimą gavęs F. Ribery, o kėlinio pabaigoje po baudos smūgio pasižymėjo baudos aikštelėje be priežiūros paliktas L. Toni. Beje, traumą patyręs F. Ribery po pertraukos aikštėje nebepasirodė, o jo vietą užėmė Hamitas Altintopas.

Antrojoje mačo pusėje "Bayern" sekėsi kur kas prasčiau, tačiau "Hansa" sugebėjo pasiekti tik vieną įvartį, kai nuo skersinio atšokusį kamuolį į tinklą pasiuntė E. Kernas.