"Atlantas" draugiškame mače įveikė "Ekraną" © Eurofootball.lt
Palangoje šeštadienį vyko draugiškos rungtynės, kurios susitiko Klaipėdos "Atlantas" ir Panevėžio "Ekranas". Susitikimą rezultatu 2:0 laimėjo klaipėdiečiai.

Pirmąjį įvartį "Atlantui", kuris neseniai draugiškame mače net 0:5 nusileido "Šilutei", įmušė pirmojo kėlinio viduryje - 24 minutę pasižymėjo Marius Šoblisnkas, o antrąjį tas pats M.Šoblinskas pelnė 65 minutę nuo 11 metrų žymos.

"Ekrano" komandoje šiame mače žaidė du į peržiūrą atvykę žaidėjai - draugiškame susitikime su Rygos "Skonto" jau spėjęs pasižymėti gynėjas iš Serbijos Dušanas Matovičius ir puolėjas iš Brazilijos Marcelo.

Startinė "Ekrano" vienuolikė: vartininkas B. Stefanovič, D. Gleveckas, T. Rahn, A, Skroblas, D. Matovič, G. Tomkevičius, D. Bička, S. Pogreban, D. Galkevičius, E. Varnas, Marcelo