20 turas: "Ajax" ir PSV prarado du taškus © Eurofootball.lt
Sekmadienį Olandijos „Eredivisie“ lygos čempionate buvo sužaistos paskutinės ketverios 20-ojo turo varžybos. Du svarbius taškus prarado PSV ir „Ajax“, „Sparta“ sutriuškino „De Graafschap“, o „Twente“ įtikinamai nugalėjo „Groningen“

Čempionų titulą ginantis Eindhoveno „PSV“ klubas šį kartą išvykoje su „Venlo“ išsiskyrė taikiai rezultatu 1-1. Prabėgus vos dviem minutėm aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį, kai Rachitas Ofrany permetė kamuolį per Heurelho Gomesą. „Venlo“ šiame mače pirmavo vos 10 minučių. PSV ekipai pavyko išlyginti pusiausvyrą, kai po Jeffersono Farfano perdavimo pasižymėjo Balašas Džudžakas.

Tiesa, nuo 32--osios minutės šeimininkai žaidė dešimtyje, kadangi už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Peteris Reekersas. Svečiai turėjo pakankamai laiko pasinaudoti kiekybine persvara, tačiau to jiems padaryti nepavyko.

Kitame mače vienas iš pretendentų laimėti Olandijos pirmenybes Amsterdamo „Ajax“ klubas išvykoje irgi prarado du taškus mače su Nijmegeno „NEC“. Šeimininkai pirmavo po 15-ąją minutę Jeremaino Lenso įvarčio, bet iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 15 minučių rezultatyviausias čempionato žaidėjas Klaasas Janas Huntelaaras išplėšė tašką.

Enschedo „Twente“ galiausiai nutraukė ilgą nepralaimėtų „Groningen“ ekipos rungtynių seką, įveikdami juos rezultatu 3-1. Dublį šiame mače atliko Blaise`as N‘Kufo, kartą pasižymėjo Steinas Huysegemsas. Svečių gretose paguodos įvartį pelnė Goranas Lovre.

Roterdamo „Sparta“ klubas savo sirgaliams padovanojo puikų reginį, savo varžovus Doetinchemo „De Graafschap“ sutriuškindami net 6-1. Du įvarčius pelnė Charlesas Disselsas, kartą varžovų vartininką nuginklavo Yuri Rose`as, Seppas de Rooveris ir Nourdingas Boukhari. Dar vieną pridėjo į savus vartus įsimušęs Resitas Schuurmannas. Svečių komandoje pasižymėjo islandas Arnaras Vidarssonas.