Škotijos pirmenybėse - dramatiška "Rangers" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Škotijos "Premier" lygoje įvyko vienintelės rungtynės, kuriose Glazgo „Rangers“ tik pačioje mačo pabaigoje sugebėjo palaužti „Inverness CT“ pasipriešinimą.

„Inverness CT“ 0 – 1 „Rangers“
89‘ [0 – 1] Jean Claude Darcheville

Rungtynės prasidėjo abiems komandoms ramiai kontroliuojant kamuolį ir daug negrasinant priešininkų vartams. Pirma realesnė proga buvo sukurta prie šeimininkų vartų, kai Danielis Cousinas prasiveržęs pro gynėjus smūgiavo netaikliai.

Po dešimties minučių šansą turėjo ir „Inverness CT“ žaidėjai, tačiau Markuso Paatelaineno smūgį vargais negalais koja atmuše „mėlynųjų“ vartininkas Allanas McGregoras. Nors vėliau svečiai dar porą kartų surengė pavojingas atakas, rezultatas liko nepakitęs - pirmasis kėlinys baigėsi sausu rezultatu 0-0.

Po pertraukos žaidimas vyko panašia linkme kaip ir pirmojo rungtynių dalyje. Abi komandos retomis progomis pagrasindavo priešininkų vartams, tačiau nieko ypatingo neįvyko iki pat 89 minutės.

Tuomet „Rangers“ skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur perdavimo kaip tik ir laukė Jeanas Claude‘as Darcheville‘as. Puolėjui puikiu smūgiu pavyko nuginkluoti „Inverness CT“ vartininką ir išplėšti pergalę.

Šeimininkai dar turėjo progą išlyginti rezultatą, bet gynėjo Rosso Tokely smūgis prieš pat finalinį teisėjo švilpuką buvo labai netikslus.

Rungtynės baigėsi dramatiška „Rangers“ pergale, po kurios jie išlaikė keturių taškų persvara turnyrinėje lentelėje prieš artimiausią persekiotoją, kitą Glazgo komandą „Celtic“. Tuo tarpu „Inverness CT“ nepasinaudojo proga pakilti į penktąją poziciją.