"Real" pergalė Madrido derbyje © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionate jau sužaistos septynerios 20-ojo turo rungtynės.

Madrido derbyje "Vicente Calderon" stadione "Real" iškovojo pergalę prieš amžinus varžovus "Atletico", rezultatu 2 - 0, dėka įvarčių pirmajame kėlinyje.

Pirmas įvartis krito tik prasidėjus rungtynėms - Robinho perėmė kamuolį "Atletico" aikštės pusėje, prasiveržė palei galinę liniją ir preciziškai tiksliai perdavė kamuolį komandos kapitonui Rauliui, kuriam liko tik pataikyti į vartus iš poros metrų.

"Matracai" nesutriko ir pradėjo viena po kitos kurti pavojingas progas, tačiau Karališkajį klubą gelbėjo skersiniai ir puikiai žaidęs Ikeras Casillasas.

"Neįmuši tu – įmuša tau". Šią nerašytą taisyklę dar kartą patvirtino "Real" puolėjas Ruudas van Nistelrooy'us, kai baigiantis kėliniui padvigubino persvarą po Wesley Sneijderio pakelto kampinio.

Antrajame kėlinyje abi komandos turėjo progų pasižymėti, tačiau pritrūkdavo tikslumo galutinėje atakos stadijoje.

Verta pažymėti, kad šiose rungtynėse buvo parodytos net devynios geltonos kortelės - penkios "Atletico", keturios "Real" futbolininkams.

Tai jau šeštosios rungtynės iš eilės Ispanijos čempionate, kuriose praėjusių metų čempionai nepraleidžia įvarčio.

Kitose rungtynėse antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrė Barselonos "Espanyol" futbolininkai. Juos šį kartą palaužė "Valladolid" vienuolikė, kuriai abu įvarčius pelnė labai gerą formą pastaruoju metu demonstruojantis Joseba Llorente. Pirmasis puolėjo pasižymėjimas šios dienos mače tapo greičiausiu visų laikų įvarčiu Ispanijos "Primera" lygoje. 29-erių metų futbolininkui užteko 7,9 sekundės "įkalti vinį" į svečių vartus.

Vėlyviausiame sekmadienio susitikime "Barcelona" minimaliu rezultatu nugalėjo "Racing". Vienintelį rungtynių įvartį galva po pakelto kampinio pelnė Thierry Henry.

Visų sekmadienio rungtynių statistika:

"Almeria" 1 - 0 La Korunijos "Deportivo"
88' [1 - 0] Ruben Martin Pulido

Sevilijos "Betis" 1 - 1 Huelvos "Recreativo"
57' [1 - 0] Edu
59' [1 - 1] Javier Guerrero

"Levante" 2 - 2 "Mallorca"
18' [1 - 0] Alexandre Geijo
31' [1 - 1] Daniel Guiza
78' [1 - 2] Daniel Guiza
88' [2 - 2] Luis Alvaro

Pamplonos "Osasuna" 2 - 0 Bilbao "Athletic"
68' [1 - 0] Eduardo Fernandes Pereira Dady
69' [2 - 0] Carlos Alberto Vela

62' iš aikštės pašalintas Francisco Navarro Yeste ("Athletic")

"Valladolid" 2 - 1 Barselonos "Espanyol"
2' [1 - 0] Joseba Llorente
34' [2 - 0] Joseba Llorente
59' [2 - 1] Marc Torrejon Moya

"Zaragoza" 3 - 1 "Murcia"
34' [1 - 0] Ricardo Oliveira
62' [2 - 0] Diego Milito
82' [3 - 0] Diego Milito
90' [3 - 1] Daniel Alonso Vallejo Ivan

Madrido "Atletico" 0 - 2 Madrido "Real"
1' [0 - 1] Raul
42' [0 - 2] Ruud van Nistelrooy

"Barcelona" 1 - 0 "Racing"
31' [1 - 0] Thierry Henry